22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

22. Avrasya Ekonomi Zirvesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla çalışmalarına başladı.Zirve'nin açılışını yapan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr.Akkan Suver, Avrasya Ekonomi Zirveleri artık bir gelenek haline gelmiştir, dedi. ...

Okumaya Devam

Galeri

Haberler

Nevruz Bayramı Kutlu Olsun

21.3.2019 - Okunma : 128

Türk dünyasının ortak Bahar Bayramı Nevruz'u idrak etmenin yüksek sevinci içindeyiz. Nevruz Bayramımız kutlu olsun. Marmara Grubu Vakfı olarak Türk âleminin Nevruz Bayramı'nı tebrik ediyoruz.

Dr. Akkan Suver’e Büyük Onur Makedonya Cumhurbaşkanı’ndan “ÜSTÜN HİZMET MADALYASI”

21.3.2019 - Okunma : 21

Madalya Töreni’nde bir konuşma yapan Dr. Akkan Suver;-“Bu Madalya Türk Makedon uluslarının kardeşliğine, ülkelerimizin barış ve istikrar içinde refahına ve ilişkilerimizin aydınlık geleceğine yeni bir pencere açacaktır. dedi. Dr. Akkan Suver’e diyalog ve barış alanında ortaya koyduğu çalışmalarından ve Türkiye ile Makedonya arasında sivil toplum alanında ortaya koyduğu katkılardan dolayı, Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov tarafından “ÜSTÜN HİZMET MADALYASI” verildi. Üsküp’te Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yapılan Tören’e Türkiye Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara, Karadağ Maslahatgüzarı Jelena Mlacic, Makedonya Devlet önceki Bakanları Hadi Nezir ve Furkan Cako, ünlü Gazeteci, yazar ve şair İlhami Emin’in de aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli katıldı. Marmara Grubu Vakfı da bu merasimde Müjgan Suver, Ali Rıza Arslan, Sezgin Bilgiç, Işıl Bilgiç ve Av. Serhat Tabanca’dan oluşan bir heyetle hazır bulundu.

Büyükelçi Tülin Erkal Kara’ya ziyaret

21.3.2019 - Okunma : 5

Marmara Grubu Vakfı Heyeti, Madalya Töreni münasebetiyle bulunduğu Makedonya’da Türkiye Cumhuriyeti Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara’yı makamında ziyaret etti. Ziyarete Dr. Akkan Suver, Müjgan Suver, Ali Rıza Arslan, Sezgin Bilgiç, Serhat Tabaca ve Işıl Bilgiç ile birlikte Makedonya İstanbul önceki Başkonsolosu Zerrin Abaz da hazır bulundu.

Jelena Miladcic’e Ziyaret

21.3.2019 - Okunma : 4

Dr. Akkan Suver’in Madalya Töreni münasebetiyle Üsküp’te bulunan Marmara Grubu Vakfı Heyeti Montenegro (Karadağ) Üsküp Maslahatgüzarı Jelena Miladcic’İ Karadağ Büyükelçiği’nde ziyaret etti.

Ali Rıza Arslan Balkan Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi oldu

21.3.2019 - Okunma : 4

Marmara Grubu Vakfı İcra Konseyi Üyesi Ali Rıza Arslan merkezi Üsküp’te bulunan Balkan Üniversitesi Mütevelli Heyet üyeliğine seçildi. Balkan Üniversite’si Mütevelli Heyeti ve Rektörüyle biraraya gelen Ali Rıza Arslan’a Üniversite’de geniş çaplı bir brifing verildi.

Haber arşivi için tıklayınız.