23. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

23. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

Aralıksız 23 yıldır ülkeleri; ekonomi, enerji ve kültürel bir birliktelikle Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakan, İşinsanı ve Akademisyen düzeyinde buluşturan bir barış ve diyalog platformu olan 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi 7-8-9 Nisan 2020- Double Tree by Hilton İstanbul, Avcılar'da gerçekleşecek. ...

Okumaya Devam

Galeri

Haberler

Veronica Lombardini'ye ziyaret

20.9.2019 - Okunma : 24

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Slovakya İstanbul Başkonsolosu Veronica Lombardini’ye bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Dr. Akkan Suver 7-8-9 Nisan 2020 günleri İstanbul’da gerçekleşecek 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu. Dr. Suver ziyarette Slovakya’nın katılımına büyük önem verdiklerini de vurguladı.

Belçika Başkonsolosu Serge Dickschein’e ziyaret

20.9.2019 - Okunma : 23

İstanbul’a yeni atanan Belçika'nın İstanbul Başkonsolosu Serge Dickschein’e bir nezaket ziyareti yapan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver kendisini tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Ziyarette 8-9 Nisan 2020'de gerçekleşecek 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda da bulunan Dr. Akkan Suver Belçika'nın önceki yıllarda gösterdiği yüksek katılıma da ayrıca teşekkür etti.

Tunus Başkonsolosu Hedi Malik’e ziyaret

20.9.2019 - Okunma : 22

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Tunus Devleti'nin İstanbul Başkonsolosu Hedi Malik'e bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek 8-9 Nisan 2020'de gerçekleşecek 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu. Ziyarette yeni atanan İstanbul Konsolosu da hazır bulundu.

Rusya Başkonsolosu Andrey Buravov’a ziyaret

20.9.2019 - Okunma : 19

İstanbul’da görevine yeni başlayan Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Andrey Buravov’a Dr. Akkan Suver bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Dr. Akkan Suver, Rusya Federasyonu’nun 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne katılmasının önemi üzerinde durdu. Ziyarette Rusya Federasyonu İstanbul Konsolosu Dmitry Evdokimov da hazır bulundu.

Kuzey Makedonya İstanbul Başkonsolosu Dr. Aktan Ago’ya ziyaret

20.9.2019 - Okunma : 17

İstanbul’da görevine yeni başlayan Kuzey Makedonya’nın İstanbul Başkonsolosu Dr. Aktan Ago’yu makamında ziyaret eden Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver öncelikle kendisini tebrik etti. Gelecek yıl gerçekleşecek 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda da bulunan Dr. Akkan Suver, Başkonsolos Aktan Ago’dan Zirvelere Kuzey Makedonya’nın Cumhurbaşkanı düzeyinde katılımı konusundaki geleneğin devamını talep etti.

Haber arşivi için tıklayınız.