23. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

23. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

Aralıksız 23 yıldır ülkeleri; ekonomi, enerji ve kültürel bir birliktelikle Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakan, İşinsanı ve Akademisyen düzeyinde buluşturan bir barış ve diyalog platformu olan 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi 7-8-9 Nisan 2020- Double Tree by Hilton İstanbul, Avcılar'da gerçekleşecek. ...

Okumaya Devam

Galeri

Haberler

Romanya Senatosu Başkanı Teodor Melescanu Dr. Akkan Suver'i kabul etti

18.10.2019 - Okunma : 25

Romanya'da bulunan Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver, Romanya Senatosu'nu ziyaret etti. Romanya Senatosu Başkanı Teodor Melescanu tarafından kabul edilen Dr. Akkan Suver, Senato Başkanı'nı 23. Avrasya Ekonomi zirvesi Onur Konuğu olarak davet etti.

Bükreş Türkiye Büyükelçisi Füsun Aramaz Dr. Suver'i kabul etti

18.10.2019 - Okunma : 24

Bükreş'te temaslarını sürdüren Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Türkiye'nin Bükreş Büyükelçisi Füsun Aramaz tarafından kabul edildi. Bükreş Büyükelçiliği'nde gerçekleşen kabulde Büyükelçi İsmail Aramaz ve Dışişleri Bakanlığı Uluslararası Güvenlik İşleri Genel Müdürü Büyükelçi Ömer Önhan da hazır bulundu.

Montenegro Karadağ Bükreş Büyükelçisi Goran Poleksic Dr. Suver'i kabul etti

18.10.2019 - Okunma : 25

Bükreş'te temaslarını Sürdüren Dr. Akkan Suver, Montenegro (Karadağ) Bükreş Büyükelçisi Goran Poleksic tarafından kabul edildi. kabulˆde Büyükelçilik Müsteşarı Dorde Radulovic de hazır bulundu.

Dr. Akkan Suver, Barış Pınarı Harekatını Bükreş’te anlattı

17.10.2019 - Okunma : 76

Romanya, Macaristan, İtalya, Çin Halk Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu, İran, Lübnan ve Suriye’nin katılımıyla Sivil toplum düşünce kuruluşları’nın Bükreş’te gerçekleşen “Orta Doğuda Diyalog ve İşbirliği: Jeopolitik ve Jeoekonomik Bakış Açıları” Uluslararası Konferansına Türkiye’den Marmara Grubu Vakfı katıldı. Konferansta bir konuşma yapan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Barış Pınarı Harekatını anlattı.

Yihua Huang Marmara Grubu Vakfı’nı ziyaret etti

16.10.2019 - Okunma : 67

Çin Komünist Partisi Dışişleri Araştırma Bürosu Genel Müdürü Yihua Huang ve Araştırma Müdür Yardımcısı Jing Zhao beraberinde Zou Guoyu ve Ma Lin’le birlikte Marmara Grubu Vakfı’na bir nezaket ziyaretinde bulundular. Marmara Grubu Vakfı Duayeni Ertuğrul Kumcuoğlu ve Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Çin Heyeti’ni kabullerinde, Türkiye ile Çin Halk Cumhuriyeti arasında mevcut bulunan kültürel ve sosyal münasebetler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Haber arşivi için tıklayınız.