27. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ 21, 22 ŞUBAT 2024 günleri İstanbul'da yapılacak

27. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ 21, 22 ŞUBAT 2024 günleri İstanbul'da yapılacak

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi 21, 22 Şubat 2024 günleri İstanbul’da WOW Otel’de gerçekleşecek. “Krizden İstikrara” temasıyla tertiplenecek olan 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında geniş bilgi için lütfen tıklayınız. ...

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

Nuriddin Amankul Marmara Grubu Vakfındaydı

28.9.2023 - Okunma : 31

Kazakistan'ın İstanbul’a yeni atanan Başkonsolosu Nuriddin Amankul, Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver'i makamında ziyaret etti Marmara Grubu Vakfı İcra Konseyi Üyesi Mahmut Saklı'nın da hazır bulunduğu ziyarette Dr. Akkan Suver, Kazakistan' ı 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet etti ve Vakfın çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Nermine Mustafayevaya ziyaret

28.9.2023 - Okunma : 42

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve İcra Konseyi Üyesi Mahmut Saklı, Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Nermine Mustafayeva'ya bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Dr. Akkan Suver ve Mahmut Saklı Azerbaycan'ın Karabağ'da anti-terör temizliği konusundaki yüksek başarısını da tebrik ettiler.

Khishigsuren Sharava Ziyaret.

27.9.2023 - Okunma : 36

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ve bilgilendirme ziyaretleri çerçevesinde Moğolistan'ın İstanbul Başkonsolosu Khishigsuren Sharav'a bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Dr. Akkan Suver Moğolistan'ın katılımına Marmara Grubu Vakfı'nın verdiği yüksek önemi de belirtti.

Muhammetnur Övezova Ziyaret

26.9.2023 - Okunma : 65

İstanbul'a yeni tayin olan Türkmenistan Başkonsolosu Muhammetnur Övezov'a Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver bir "hoş geldiniz" ziyareti yaptı. Ziyarette Dr. Akkan Suver Başkonsolos Muhammetnur Övezov'a Marmara Grubu Vakfı’nın çalışmaları hakkında bilgi arzında bulunarak başarı dileklerini ve tebriklerini sundu.

Prof. Dr. Piotr Klodkowski Dr. Akkan Suveri ziyaret etti

25.9.2023 - Okunma : 84

Krakov Jagiellonian Üniversitesi Öğretim Üyeleri'nden Prof. Dr. Piotr Klodkowski Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver'i makamında ziyaret etti Ziyarette Orta Avrupa ve Avrasya üzerine akademik görüş alışverişinde bulunuldu.

Haber arşivi için tıklayınız.