25. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

25. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

25.Avrasya Ekonomi Zirvesi 7,8,9 Haziran 2022 günleri Istanbul'da WOW Otelinde büyük bir başarıyla tamamlandı. 43 ülkenin katılımıyla gerçekleşen ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın mesajlarıyla açılan 25.Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde Türkiye'den 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Devletleri Konseyi Aksakalılar Meclisi Başk...

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

Çin İstanbul Başkonsolos Vekili Wang Fei, Marmara Grubu Vakfını ziyaret etti

10.8.2022 - Okunma : 31

Çin İstanbul Başkonsolos Vekili Wang Fei, Dr.Akkan Suver' i Marmara Grubu Vakfı'nda ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver, Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyeleri Av. Belgin Tanrıverdi, Lale Aytanç Nalbant, Gökhan Tanrıverdi hazır bulundu.

İrina Vlah İstanbuldaydı

29.7.2022 - Okunma : 167

Gagavuzya Başkanı Irina Vlah Türkiye'ye yaptığı resmi ziyaret çerçevesinde İstanbul'da Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr.Akkan Suver ile bir araya geldi. Toplantıya, Marmara Grubu Vakfı İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver, Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç ve Marmara Grubu Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Belgin Tanrıverdi ile Mahmut Saklı da katıldı. Ziyarette Gagavuz Heyeti; Vitalii Vlah - Dış İlişkiler Genel Müdürü,Andrey Vedutenko - Media Danışmanı ve Tatiana Celebi- Büyükelçilik, II Katibinden oluşmuştu.

Kelony Dünya Koruma Forumu Marmara Grubu Vakfı ile İyi Niyet Anlaşması imzaladı

21.7.2022 - Okunma : 577

Kelony Dünya Koruma Forumu Marmara Grubu Vakfı ile İyi Niyet Anlaşması imzaladı. İmza Töreninde “WPF” Ceo’su Angela Pietrantoni ve Başkan Genséric Cantournet Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreter Cafer Okray hazır bulundu.

20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı Kutlandı

20.7.2022 - Okunma : 236

Kıbrıs Türk'ünün bağımsızlığının ilk adımı olan Kıbrıs Barış Harekatının 48.yıldönümü İstanbul'da kutlandı. Kıbrıs Türk Kültür Derneği 'nin KKTC istanbul Başkonsolosluğu' nun himayesinde gerçekleştiği Resepsiyon Yıldız Parkı Çadır Köşkü'nde büyük bir katılımla gerçekleşti. Resepsiyonda Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Akademik Konsey Başkanı Prof. Dr. Uğur Özgöker hazır bulundu.

Josef Saigere Ziyaret

19.7.2022 - Okunma : 191

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, gelecek yıl tertiplenecek 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili olarak Avusturya İstanbul Başkonsolosu Josef Saiger'e bir bilgilendirme ziyareti yaptı.

Haber arşivi için tıklayınız.