Uluslararası alanda bir prestij birlikteliği olan Avrasya Ekonomi Zirveleri, dünya ülkelerinin ekonomik, siyasal ve sosyal dayanışmasına ve birlikte kalkınmalarına zemin teşkil eden bir platformdur.

Uluslararası alanda bir prestij birlikteliği olan Avrasya Ekonomi Zirveleri, dünya ülkelerinin ekonomik, siyasal ve sosyal dayanışmasına ve birlikte kalkınmalarına zemin teşkil eden bir platformdur.

Bu yıl yirmibirincisini gerçekleştireceğimiz Avrasya Ekonomi Zirveleri uluslararası alanda, ticari bir tecrübe, düşünce ve sivil inisiyatifin işbirliği platformu olarak kabul görmektedir. ...

Okumaya Devam

Galeri

Haberler

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret

17.1.2018 - Okunma : 12

21. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel ve Lale Aytanç Nalbant’tan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ederek bilgi sunumu yaptı. Marmara Grubu Vakfı Heyeti Belediye Başkanı İmamoğlu’nu 21. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet etti.

Bülent Kerimoğlu’nu ziyaret

16.1.2018 - Okunma : 49

Marmara Grubu Vakfı 21. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nu makamında ziyaret ederek bilgi sunumu yaptı. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Müjgan Suver, Yüksel Çengel ve Lale Aytanç Nalbant’tan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti ziyarette, Bakırköy bölgesinde gerçekleşen Zirve çalışmalarında Bakırköy Belediyesi'nin sivil toplum anlayışına gösterdiği yüksek ilgiden dolayı Vakfın teşekkürlerini sunarak Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu 21. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet ettiler.

Dr. Suver Türk Barter’ı ziyaret etti

16.1.2018 - Okunma : 42

Türkiye’nin ve Avrupa’nın Barter sektörünün lideri olarak uluslararası arenada 25 yıldır hizmet veren Türk Barter, daha önceki yıllarda olduğu gibi 21. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde de katılımcı ve destekçi olarak yer alacak. Türk Barter Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sırrı Şimşek’i makamında ziyaret eden Dr. Akkan Suver; ticaretin normlarını değiştiren yeni nesil ekonomi modeli Barter ile kripto para konularının 21. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde gündeme getirilmesi konusunu Dr. Şimşek ile görüştü.

Suver: “Azerbaycan EXPO 2025'e yeni bir vizyon kazandıracaktır”

15.1.2018 - Okunma : 75

Dr. Akkan Suver Azerbaycan Devlet Ajansı Azertac’a bir mülakat vererek, Azerbaycan’ın EXPO 2025 adaylığının önemini vurguladı ve Azerbaycan’ın EXPO 2025’e ev sahipliği yapmasının Türk Dünyası için yeni bir fırsat oluşturacağını belirtti. (Haberin devamı için lütfen haber başlığını tıklayınız)

Ali Rıza Arslan Belarus İş Konseyi Başkanlığı’na seçildi

13.1.2018 - Okunma : 44

11 Ocak 2018 günü iş dünyasında önemli bir platform olan DEİK’te yapılan konsey seçimlerinde Ali Rıza Arslan Belarus iş konseyi Başkanlığı’na seçildi. Aynı toplantıda Avrasya iş konseyleri Başkan Yardımcılığı’na da seçilen Ali Rıza Arslan’ın listesi bölge ile ilgili rasyonel ilişkileri olan işadamlarından oluşmaktadır.

Haber arşivi için tıklayınız.