22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

22. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

22. Avrasya Ekonomi Zirvesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla çalışmalarına başladı.Zirve'nin açılışını yapan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr.Akkan Suver, Avrasya Ekonomi Zirveleri artık bir gelenek haline gelmiştir, dedi. Zirve'ye Azerbaycan Cumhurbaşkanı Ilham Aliyev, Karadağ Cumhurbaskanı...

Okumaya Devam

Galeri

Haberler

Organize Sanayi Bölgeleri’ne teşekkür

15.2.2019 - Okunma : 5

Marmara Grubu Vakfı 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne katılarak, Organize Sanayi Bölgeleri’nin tanıtımıyla ilgili müstesna bir sunum yapan OSBÜK Yönetimi adına Başkan Yardımcısı Adem Ceylan’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Dr. Akkan Suver, Yüksek Çengel ve Engin Köklüçınar’dan oluşan heyet, OSBÜK Ailesi’ne 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne gösterdikleri yüksek destekten ötürü Vakfın teşekkürlerini sundular.

Dr. Akkan Suverin hayatı belgesel oluyor

9.2.2019 - Okunma : 164

Çin Radyo ve Televizyon Kurumu, (XINHUA) Dr. Akkan Suver'in hayatı ile ilgili bir belgesel hazırlıyor. Dr. Akkan Suver'in "Bir Kuşak- Bir Yol" alanında ortaya koyduğu çalışmaların da yer alacağı söz konusu belgesel 23 Nisan 2019 günü Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de uluslararası bir gala ile gösterime girecek. Belgeselde Türkiye'den Dr. Akkan Suver'in yanı sıra Rusya Federasyonu'ndan, Yunanistan'dan, İtalya'dan, Fransa'dan, Mısır'dan, Pakistan'dan ve Tayland'da da bir sivil toplum önderinin yer alacağı öğrenildi.

Avrasya Ekonomi Zirveleri Kupası Koşusu yapıldı

7.2.2019 - Okunma : 100

22. Avrasya Ekonomi Zirvesi kültürel faaliyetleri çerçevesinde, Türkiye Jokey Kulübü tarafından bir gelenek halinde 2009 yılından beri tertiplenen Avrasya Ekonomi Zirveleri Kupası Koşusu’nu Aslan Vapur'un sahibi olduğu Jokeyi Akın Sözen'in Uğur Bubam'ı kazandı. At sahibine kupasını Marmara Grubu Vakfı adına Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Prof. Dr. Ali Hasanov sundu. Kupa törenine; İstanbul Milletvekili Marmara Grubu Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Şamil Ayrım, Türkiye Jokey Kulübü Genel Sekreteri Sadettin Atığ, Dr. Ender Aydıner, Çetin Özdemir'le birlikte büyük bir davetli topluluğu katılım gösterdi.

İHKİBten Belma Özdemirle muhteşem defilesi

6.2.2019 - Okunma : 92

22. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nin Gala Gecesi İHKİB tarafından düzenlenen olağanüstü güzellikte bir Defileyle açıldı. Ünlü tasarımcı Belma Özdemir'in kreasyonlarının sergilendiği Defileyi konuklar hayranlık ve takdirle izlediler. Yusuf Emin'in sunumuyla gerçekleşen Defile sonrası Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Prof. Dr. Ali Hasanov Belma Özdemir'e, Dr. Akkan Suver de İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe'ye 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi adına Marmara Grubu Vakfı'nın teşekkürlerini sundular.

Aydın Denktaş’ı kaybettik

2.2.2019 - Okunma : 249

KKTC’nin Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum Rauf Denktaş’ın eşi Aydın Denktaş’ı 86 yaşında kaybettik. Marmara Grubu Vakfı olarak, Denktaş Ailesi’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin büyük acısını paylaşıyor, sabır dileklerimizi sunuyoruz.

Haber arşivi için tıklayınız.