23. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

23. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ

Aralıksız 23 yıldır ülkeleri; ekonomi, enerji ve kültürel bir birliktelikle Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakan, İşinsanı ve Akademisyen düzeyinde buluşturan bir barış ve diyalog platformu olan 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi 7-8-9 Nisan 2020- Double Tree by Hilton İstanbul, Avcılar'da gerçekleşecek....

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

Büyük Atatürkü Ebediyete İntikallerinin 81. Yılında Saygı, Özlem, Şükran ve Rahmetle anıyoruz

10.11.2019 - Okunma : 155

Cumhuriyetimizin Kurucusu, Büyük Önder Atatürk'ün ebediyete intikallerinin 81. Yılındayız. Bize bu devleti ve bu toprakları hürriyet ve bağımsızlık içinde bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, özlem, şükran ve rahmetle anıyoruz. Marmara Grubu Vakfı olarak sivil toplum kimliğimizle eserlerinin takipçisi olmaktan gurur duyuyoruz. İnanıyoruz ki, O'nun ileri görüşlülüğü ve engin vizyonu bugün olduğu gibi yarınlarımızda da, yolumuzu aydınlatacak en büyük ışık olacaktır. Büyük Atatürk Vatan Sana Minnettardır.

Dr. Akkan Suver Viyana’da

8.11.2019 - Okunma : 88

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Avusturya Avrupa ve Güvenlik Politikası Enstitüsü'nün (AIES) düzenlediği 23. Avrupa Forumu’na katıldı. Viyana Diplomatik Akademisi'nde gerçekleşen toplantı öncesi başta Werner Fasslabend olmak üzere Avusturya Savunma Bakanı Thomas Starlinger, Avusturya Delegasyonun Avrupa Birliği nezdinde Başkanı Karoline Edstadler, Büyükelçi Hans Dietmar Schweisgut ve Avrupa Çalışmaları Politika Direktörü Roland Freudenstein ile Sınırlarımızda gelişmekte olan olaylar, Avrupa Güvenliği, NATO ve AB ile Türkiye ilişkileri üzerine bir görüş alışverişinde bulundu. Dr. Akkan Suver AIES Başkanı Dr. Werner Fasslabend’i 8-9 Nisan 2020 günleri düzenlenecek olan 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne de davet etti.

Dr. Akkan Suver APA’yı ziyaret etti

8.11.2019 - Okunma : 73

Avusturya'nın önde gelen Basın Ajansı APA'ya Dr. Akkan Suver bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Birol Kılıç'ın hazır bulunduğu ziyarette Dr. Akkan Suver Barış Pınar'ı harekatı ile ilgili bir sunumunda bulundu. Türkiye'nin maruz kaldığı terör belasından dolayı başlatılan bu harekatın Suriye'nin geleceği ve toprak bütünlüğü için de gerekli olduğunu belirten Dr. Suver hedefin teröristler olduğunu ve yaşadığımız terörist saldırıları anlattı.

Viyana Ekonomik Forumu’na ziyaret

8.11.2019 - Okunma : 28

Viyana’daki temaslarında, Viyana Ekonomik Forumu’nu da ziyaret eden Dr. Akkan Suver, burada Genel Sekreter (E) Büyükelçi Dr. Elena Kirtcheva tarafından kabul edildi. Görüşmede 18 Kasım 2019 günü gerçekleşecek 16. Viyana Ekonomik Forumu ve 8-9 Nisan 2020 günleri yapılacak 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Bold Ravdan Marmara Vakfı’nı ziyaret etti

7.11.2019 - Okunma : 96

Moğolistan Ankara Büyükelçisi Bold Ravdan Marmara Grubu Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Marmara Grubu Vakfı’nın çalışmaları hakkında bilgi sunumu yaptı. Moğolistan Ankara Büyükelçisi Bold Ravdan 8-9 Nisan 2020 günleri gerçekleşecek 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne Moğolistan’ın yüksek seviyede katılacağını bildirdi.

Haber arşivi için tıklayınız.