Haberler

Dr. Akkan Suver Taşkent'te ziyaretlerini sürdürdü

26 Ekim 2021 Salı - Okunma: 179
Dr. Akkan Suver Taşkent'te ziyaretlerini sürdürdü

Özbekistan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Taşkent'te bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver seyahatinin son gününde dostlarına teşekkür ve veda ziyaretleri yaptı. Dr. Akkan Suver ilk ziyaretini Türkiye Büyükelçisi Olgan Bekar'a yaptı. Ziyarette Dr. Akkan Suver, Büyükelçi Olgan Bekar'a Taşkent'te bulunduğu süre zarfında gösterdiği yüksek misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini sundu.

Dr. Akkan Suver ziyaretlerine devam ederek Mihmandarlığını yapan Özbekistan İş ve İş Bulma Kurumu Genel Müdürü Samadov Salohiddin İsmatoviç'i de makamında ziyaret ederek hem çalışmaları hakkında bilgi aldı hem de teşekkür ederek veda etti.

Dr. Akkan Suver daha sonra Özbekistan Çalışma Bakanı tarafından kabul edildi. Kabulde Dr. Suver'e Çalışma Bakanı Umurzoqov Bahodir Hamidovich Özbekistan'daki istihdam ve iş sahaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Dr. Suver de Çalışma Bakanı'na Marmara Grubu Vakfı hakkında geniş bir bilgi sunumu yaptı.

Dr. Akkan Suver son ziyaretini Özbekistan Stratejik Gelişmeler Merkezi Başkanı Eldar Tulyakov'a yaptı. Ziyarette Dr. Akkan Suver öncelikle gösterilen misafirperverliğe teşekkür etti ve seçim sonuçlarından dolayı tebriklerini sundu.

Dr. Akkan Suver son olarak İmparator Timur adına açılan Müzeyi ziyaret etti.