Etkinlikler

Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi PCM

16.7.2019 - Okunma: 751
Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi  PCM

Sivil Toplum Destek Programı İçin Hibe Programı - II (Grant Scheme for Civil Society Support Programme – II) kapsamında yükleniciliğini Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı’nın yaptığı Türk Kadınlar Birliği ve DTI – Alman-Türk Eğitim, Kültür ve Politika Enstitüsü ortaklığıyla yürütülmekte olan Demokrasi İçin Türk Gençliği ve Kadınlar (Turkish Youth and Women for Democracy) Projesi kapsamında düzenlenecek Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitimi gerçekleştirilecektir.

Eğitimde, bir fikrin projelendirilmesi aşamasında kullanılan sorun analizi, paydaş analizi, hedef belirleme, strateji oluşturma, faaliyet planı hazırlama, mantıksal çerçeve matrisi ve bütçelendirme adımları detaylandırılacaktır.

 16-17-18-19-20 Temmuz 2019 tarihlerinde 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek eğitim için lütfen kayıt yaptırınız.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Sivil toplum kuruluşu temsilci, gönüllü ve çalışanları, eğitimciler, lisans ve lisansüstü öğrencileri, gençlik alanında çalışan kamu görevlileri, yerel yönetim çalışanları.

Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Genel Merkezi

 

16-17-18-19-20 Temmuz 2019

Saat: 10:00-16:00

Adres: Marmara Grubu Vakfı Barbaros Bulvarı No:42 Balmumcu-Beşiktaş-İstanbul

 

Eğitmen

Deniz ÖZDİKMENLİ

Proje Danışmanı, Eğitmen

 

Ücretsiz Kayıt için:

Ad Soyad:

Kurum ve Ünvan:

E-mail:

Telefon: 

Yukarıdaki kayıt bilgilerini doldurduktan sonra marmaravakfi@gmail.com adresine göndermenizi rica ederiz.

 

Yaklaşan Etkinlikler