27. Avrasya Ekonomi Zirvesi Yapıldı

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi Yapıldı

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi Yapıldı!...

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

Arkadaşımız Cemal Bilgiç'i kaybettik.

22.2.2024 - Okunma : 165

Marmara Grubu Vakfı Genel Sekreteri Sezgin Bilgiç ile Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Göksel Bilgiç'in babaları, Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Cemal Bilgiç arkadaşımızı kaybetmiş bulunmaktayız. Marmara Grubu Vakfı olarak Bilgiç ailesi’nin büyük acısını paylaşıyoruz. Değerli arkadaşımız Cemal Bilgiç Beyefendiye Cenabı Haktan rahmet diliyoruz. Bilgiç ailesine sabır dileklerimizi sunuyoruz. Değerli Arkadaşımız Cemal Bilgiç'in Cenaze Merasimi cuma günü (23.02.2024) ikindi namazı sonrası Gümüşyaka Camii'nde yapılacak ardından Gümüşyaka Mezarlığına defnedilecektir. Allah rahmet eylesin. Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver

Dr. Akkan Suver ve Bünyamin Yevlal Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili basın toplantısı yaptı

17.2.2024 - Okunma : 416

Marmara Grubu Vakfı tarafından 21-22 Şubat tarihleri arasında 27'ncisi İstanbul'da düzenlenecek Avrasya Ekonomi Zirvesi için geri sayım başladı. İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) iş birliğinde gerçekleştirilecek zirvenin detaylarına ilişkin basın toplantısı İstanbul Moda Akademisi'nde yapıldı. 'Krizlerden İstikrara, Kapsayıcı Bir Dünya İnşa Etmek' temasıyla düzenlenecek zirveye önceki 20 cumhurbaşkanının yanı sıra 40 ülkeden 300'ü aşkın siyasetçi, diplomat, akademisyen, inanç önderi ve iş insanı katılacak. 100'üncü doğum yıl dönümü nedeniyle 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel anısına da bir özel oturum organize edilen zirvede 31'incisi gerçekleştirilen KOZA Genç Moda Yarışması finalistlerinin koleksiyonları da sergilenecek. 40 ÜLKE İSTANBUL’DA Zirvede yabancı misafirler adına selamlama konuşmalarını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Marmara Grubu Vakfı adına selamlama konuşmasını ise eski Dişişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yapacak. Ayrıca zirve kapsamında ilk günün akşamı 17.00'de Veliefendi Hipodromu'nda at yarışı yapılacağı da öğrenildi. Yarışının ardından ödül töreni, moda defilesi ve gala yemeği gerçekleştirilecek. Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, toplantıda yaptığı konuşmada hür bir platform olduklarını vurgulayarak Avrasya Ekonomi Zirvesi ile çeyrek asırdan uzun bir süredir uluslararası alanda söyleyecek sözü olan isimleri bir araya getirdiklerinin altını çizdi. İHKİB Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Yevlal da konuşmasında Avrasya Ekonomi Zirvesi'nin Türkiye'nin uluslararası bir markası olduğunu vurguladı. Bünyamin Yevlav İHKİB'in de moda endüstrisinde markalara ve markalaşmaya büyük önem verdiğini belirtti.

Fatma Demirel Marmara Vakfı’nı ziyaret etti

17.2.2024 - Okunma : 288

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Fatma Demirel 21-22 Şubat 2024 günleri gerçekleşecek 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili geniş bilgi almak üzere Dr. Akkan Suver'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Marmara Grubu Vakfı Duayyeni ve Mütevelli Heyet Üyesi (E) Büyükelçi Ertuğrul Kumcuoğlu’da hazır bulundu.

Marmara Grubu Vakfı Kosova Başkonsolosunu ziyaret etti

12.2.2024 - Okunma : 402

Marmara Grubu Vakfı'nın Dr. Akkan Suver, Ümran Köksüz ve Hasan Yediyıldız'dan oluşan Heyeti, Kosova İstanbul Başkonsolosu Suzan Novoberdaliu'yu makamında ziyaret ederek, 27.Avrasya Ekonomi Zirvesi'nin son durumu hakkında bilgi sundu.

Rumeli Kanaat Önderleri Şubat Toplantısı Yapıldı

12.2.2024 - Okunma : 347

Rumeli Kanaat Önderleri'nin Şubat Ayı toplantısı, aralarında İstanbul Milletvekili Seda Gören Bölük ile Atilla Baykal, Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Alaaddin Büyükkaya, Recep Altepe, Dr. Akkan Suver ,Süheyl Çobaoğlu ve Bahri Sipahi'nin bulunduğu bir katılımla yapıldı. Toplantıda Marmara Grubu Vakfı'ndan Ümran Köksüz ve Hasan Yediyıldız da hazır bulundu.

Haber arşivi için tıklayınız.