27. Avrasya Ekonomi Zirvesi Yapıldı

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi Yapıldı

Marmara Grubu Vakfı tarafından yirmi yedi yıldır aralıksız olarak tertiplenen Avrasya Ekonomi Zirvesini yirmi yedincisi 21-22 Şubat 2024 günleri başarı ile gerçekleştirildi. ...

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde Robot Ada Marmara Grubu Vakfı üyesi oldu

3.3.2024 - Okunma : 37

Avrasya Ekonomi Zirvesi, dünyada bir ilke imza attı. Dünyada ilk defa yapay zekalı otonom bir robot, bir sivil toplum kuruluşuna üye oldu. Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver, Vakfın en yeni ve en genç üyesi; insansı Robot Ada’ya üyelik rozetini taktı.

Dr. Akkan Suver’e Karadeniz Ekonomik İş birliği Teşkilatı Parlamenterleri Asamblesinin Onur Madalyası Verildi.

2.3.2024 - Okunma : 34

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver’e, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Asamblesi tarafından ONUR MADALYASI verildi. Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Asamblesi Dönem Başkanı Arnavutluk Parlamentosu Başkanı Lindita Nikolla ile Genel Sekreter Prof. Dr. Asaf Hadjıyev’in imzasıyla sunulan ONUR MADALYASI, Dr. Akkan Suver’in geride bıraktığımız on beş yılda, Karadeniz bölgesinde barışa yaptığı yüksek hizmetlerin bir değerlendirmesi olarak ifade edildi.

Yüksel Çengel'e Vefa Ödülü.

2.3.2024 - Okunma : 48

Beylikdüzü CHP Teşkilatı tarafından, Marmara Grubu Vakfı Duayenlerinden Yüksel Çengel'e Vefa Ödülü verildi. CHP'de Avcılar Belediye Başkanlığı, İstanbul Milletvekilliği, İstanbul İl Başkanlığı gibi görevlerde bulunan Yüksel Çengel'e Onur Ödülü'nü Beylikdüzü'nü temsilen Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık adına Özgür Çelik verdi. Marmara Grubu Vakfı olarak Yüksel Çengel'i kutluyoruz.

İstanbul Havaalanı Mülki İdari Amirine Teşekkür

1.3.2024 - Okunma : 40

İstanbul Havaalanı Mülki İdari Amiri Sayın Mehmet İlker Haktankaçmaz'a Marmara Grubu Vakfı adına Genel Başkan Dr. Akkan Suver ve İcra Konseyi üyesi Mahmut Saklı bir nezaket ziyareti yaparak, 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi esnasında teşrif eden misafirlere gösterilen yüksek alakadan dolayı Vakfın şükranlarını sundular.

Ekümenik Patrik Doğum Gününü kutladı

29.2.2024 - Okunma : 88

Ekümenik Patrik Bartholomeos 84 yaşını idrak etti. Doğum günü münasebetiyle Fener Rum Patrikhanesi'nde bir dini tören yapıldı. Dini tören sonrası Patrik yakın dostlarını Moda Deniz Kulübü'nde bir öğle yemeği vererek ağırladı. Marmara Grubu Vakfı, Patrik Bartholomeos'un yeni yaşını kutlar, sağlık, saadet ve esenlikler diler.

Haber arşivi için tıklayınız.