Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Aleksa Becic Dr. Akkan Suver'i kabul etti

16 Ocak 2022 Pazar - Okunma : 958

Karadağ (Montenegro) Meclis Başkanı Aleksa Becic, Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver'i kabul etti. Kabulde Dr. Akkan Suver, Karadağ (Montenegro) Meclis Başkanı Aleksa Becic'e Avrasya Ekonomi Zirveleri hakkında bilgi sunumunda bulundu ve 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne resmen davet etti.

Müjgan Suver'in Yaş Günü Kutlandı

15 Ocak 2022 Cumartesi - Okunma : 849

Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver'in Yaş Günü, aile ortamında, sadelikle kutlandı. Yaş Günü'nde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Genel Sekreter Cafer Okray ve Eşi Şen Okray, Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyelerinden Doç. Dr. Özlem Çuhadar ve Şenol Çuhadar da hazır bulundular. Geç saatlere kadar süren yemek pastanın Müjgan Suver tarafından kesimiyle sona erdi.

Bensiyon Pinto’yu Kaybettik

13 Ocak 2022 Perşembe - Okunma : 898

Türkiye Musevileri Cemaati Onursal Başkanı ve Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası sahibi Bensiyon Pinto’yu kaybetmiş bulunuyoruz. Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Bensiyon Pinto’nun ebediyete intikali dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Tahir Büyükakın'a Ziyaret

12 Ocak 2022 Çarşamba - Okunma : 821

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın'ı Marmara Grubu Vakfı'nın Genel Başkan Dr. Akkan Suver, Genel Sekreter Cafer Okray ve Mütevelli Heyet Üyesi Oğuzhan Ceylan'dan oluşan Heyeti 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesibde ziyaret etti.

Engin Ansay’ın Ardından

10 Ocak 2022 Pazartesi - Okunma : 922

Ebediyete intikal eden Marmara Grubu Vakfı Gönüllüleri’nden Engin Ansay ile ilgili olarak Dr. Akkan Suver bir açıklama yaptı.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

31 Aralık 2021 Cuma - Okunma : 1029

2021 yılının son günlerindeyiz. Yaşadığımız bütün sıkıntılara ve Covid-19 salgınına rağmen büyük ümitlerle 2022 yılını karşılamaya hazırlanıyoruz.

Engin Köklüçınar'a Ödül

28 Aralık 2021 Salı - Okunma : 878

Ekonomi Gazeteciler Derneği'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Yılbaşı Buluşmaları programı, Yenibosna’da Türkiye İhracatçılar Meclisi'nde (TİM) gerçekleştirildi. Gecede Yenigün Gazetesi’nin Kurucusu Engin Köklüçınar’a Yaşam Boyu Onur Belgesi verildi.

Kenan Akın'ı andık

26 Aralık 2021 Pazar - Okunma : 973

Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyeleri'nden Gazeteci Kenan Akın'ın ebediyete intikalinin Birinci Yılında MAREV'de (Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı) düzenlenen bir Mevlit ile anıldı. Anma Töreni'nde Kenan Akın'ın Ailesi efradı, meslektaşlarıyla birlikte Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Müjgan Suver de hazır bulundu.

Cafer Okray Babasını kaybetti

25 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 938

Marmara Grubu Vakfı Genel Sekreteri Cafer Okray babası Mehmet Nevzat Okray'ı kaybetti.

Marmara Grubu Vakfı Yeni Yılı Kutladı

25 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 1034

Marmara Grubu Vakfı Yönetimi 2021 yılının son haftasında, Mütevelli Heyet Üyesi Av. Belgin Tanrıverdi'nin evinde bir araya geldi.