Haberler

Seçimler sonrası Dr. Akkan Suver Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kutladı ve kamuoyuna bir mesaj yayınladı.

25 Haziran 2018 Pazartesi - Okunma: 2567
Seçimler sonrası Dr. Akkan Suver Cumhurbaşkanı Erdoğan’

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Adalet Kalkınma Partisi’nin Parlamento seçimlerini kazanması münasebetiyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir kutlama mektubu da gönderen Dr. Akkan Suver, istikrarın ve demokrasinin önemini de vurguladı.

Dr. Akkan Suver’in kutlama mektubu şöyledir;

“Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız,
24 Haziran 2018 günü gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmanızdan ve önderliğini yaptığınız Adalet ve Kalkınma Partisi’nin parlamento seçimlerinde birinci parti çıkmasından dolayı şahsım ve Marmara Grubu Vakfı’nı oluşturan arkadaşlarım adına en içten tebriklerimizi sunuyoruz.

Türk Milleti’nin geleceği açısından, bitirileceğine yürekten inandığımız terör açısından ve yaşadığımız istikrarın sürdürülebilir kılınması açısından elde ettiğiniz yüksek başarınızdan dolayı Zat-ı Ali’nizi kutluyor, en kalbi saygılarımızı sunuyoruz.”


Dr. Akkan Suver’in tebrik mesajı ise aynen şöyledir;-“24 Haziran 2018 seçimlerini başarıyla nihayete erdirmenin yüksek kıvancı içindeyiz.

Türk milletinin yüzde seksenyedi civarında bir katılımla gerçekleştirdiği bu seçim, demokrasinin yüksek erdeminin ayrı bir göstergesidir. Türk milleti kararını istikrardan yana, mevcut iktidarın devamından yana verme tercihini göstererek başkanlık yönetimine de evet demiştir. Bu seçimin kazananı Adalet ve Kalkınma Partisi olduğu kadar, Türk demokrasisi dolayısıyla Türk Milleti’dir.

Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Adalet ve Kalkınma Partisi’ni tebrik ediyoruz. Demokratik hayatımızın vazgeçilmezi olan muhalefet partilerimizi de gösterdikleri performanstan dolayı kutluyoruz.

Bundan böyle daha güvenli, daha istikrarlı ve daha hür günleri birlikte idrak edeceğimize olan yüksek inancımızla, ihtiyacımız olan kurumsal reformların da yapılacağına olan inanıyor ve de sivil toplum kimliğimizle milletimizi verdiği başarılı demokrasi sınavından dolayı da tebrik ediyoruz.