27. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ 21, 22 ŞUBAT 2024 günleri İstanbul'da yapılacak

27. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ 21, 22 ŞUBAT 2024 günleri İstanbul'da yapılacak

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi 21, 22 Şubat 2024 günleri İstanbul’da WOW Otel’de gerçekleşecek. “Krizden İstikrara” temasıyla tertiplenecek olan 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında geniş bilgi için lütfen tıklayınız....

Okumaya Devam

Uluslararası İlişkilerimiz


Haberler

Ersin Tatar, Marmara Grubunı kabul etti

8.12.2023 - Okunma : 13

27. Avrasya Ekonomi Zirvesi davet ziyaretleri çerçevesinde Dr. Akkan Suver, Oğuzhan Ceylan ve Mahmut Saklı'dan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından kabul edildi. Kabulde Heyet, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'a 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne ait resmi davet mektubunu sundu. Ziyarette KKTC Ekonomi Bakanı Olgun Amcaoğlu ile KKTC İstanbul Başkonsolosu Fatma Demirel de hazır bulundu.

Marmara Grubu Vakfı GAC Motor Endüstrisini ziyaret etti

7.12.2023 - Okunma : 70

Çin Halk Cumhuriyetinde temaslarda bulunan Marmara Grubu'nun Dr. Akkan Suver, Oğuzhan Ceylan ve Mahmut Saklı'dan oluşan Heyeti GAC MOTOR Tesislerini ziyaret etti. Otomotiv alanında dünyada saygın bir yeri bulunan GAC MOTOR'un Avrupa'dan Sorumlu Genel Müdürü Allen Cao tesisleri tanıttı ve ziyarette Heyete eşlik etti.

Guangzhou Başkonsolosu Kaan ziyaret

7.12.2023 - Okunma : 48

Çin Halk Cumhuriyeti'ndeki temasları sırasında Dr. Akkan Suver, Oğuzhan Ceylan ve Mahmut Saklı Türkiye'nin Guangzhou Başkonsolosu Kaan Başkurt'u makamında ziyaret etti. Ziyarette Heyet, Marmara Grubu Vakfı'nın çalışmaları hakkında Başkonsolos Kaan Başkurt'a bilgi sunumunda bulundu.

Marmara Grubu Vakfı Genel Sekreteri Dubaide.

6.12.2023 - Okunma : 45

Dubai de çalışma ziyaretleri gerçekleştiren Marmara Grubu Vakfı Genel Sekreteri Sezgin Bilgiç, Türkiye Cumhuriyeti Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Tugay Tunçer ve Türkiye Cumhuriyeti Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen sohbette Sezgin Bilgiç, yaklaşmakta olan 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sundu.

Marmara Grubu Heyeti Shenzhende

5.12.2023 - Okunma : 89

Çin Halk Cumhuriyeti'nde temaslarını sürdüren Dr. Akkan Suver, Oğuzhan Ceylan ve Mahmut Saklı'dan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti Shenzhen şehrini ziyaret etti. Shenzen'de; Dr. Akkan Suver, Oğuzhan Ceylan ve Mahmut Saklı Tencent, Huawei ve Xiaomi teknoloji merkezlerini ziyaret etti. Burada Oğuzhan Ceylan Uçan Kay Kay'a (Hooverboard) bindi.

Haber arşivi için tıklayınız.