Haberler

KEİPA Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi’nin Kırk Dokuzuncu Genel Kuruluna Marmara Grubu Vakfı da Katıldı

6 Temmuz 2017 Perşembe - Okunma: 1537
KEİPA Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asambles

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi’nin (KEİPA) Kırk Dokuzuncu Genel Kurulu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman'ın yaptığı açılış konuşmasıyla çalışmalarına başladı. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Mesajı KEİPA Türkiye Delegasyonu Başkanı Ramazan Can tarafından okundu.

KEİPA Genel Sekreteri Prof. Dr. Asaf Hacıyev'in yönetiminde devam eden İstanbul Oturumuna, Arnavutluk, Azerbaycan, Bulgaristan, Ermenistan, Gürcistan, Moldova, Romanya, Rusya, Sırbistan, Türkiye, Ukrayna ve Yunanistan'dan parlamenter delegasyonların yanı sıra toplantıya, Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Şamil Ayrım, Cafer Okray ve Yunus Yiğit'ten oluşan bir temsil heyeti de katıldı.

Yukarıdaki resimde: KEİPA toplantısına katılan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım'ı KEİPA Genel Sekreteri Prof. Dr. Asaf Hacıyev ve Azerbaycan Delegasyonu (Milletvekili Prof. Dr. Jale Aliyeva, Milletvekili Eldar Guliyev ve Milletvekili Musa Guliyev ile görmektesiniz. 

Aşağıdaki resimde:Aile fotoğrafı

 

Son Haberler

Çok Okunanlar

Yaklaşan Etkinlikler