Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


TBMM Başkanı Şentop Beyoğlu Sohbetlerine Katıldı

22 Şubat 2022 Salı - Okunma : 31

Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen Beyoğlu Sohbetleri, Pera Palace Hotel'de gerçekleştirildi. TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un konuk olduğu program, açılış konuşmalarının ardından soru cevap şeklinde devam etti.

Şamil Ayrım 20 0cak Faciası münasebetiyle TBMM'de konuştu

21 Ocak 2022 Cuma - Okunma : 42

Istanbul Milletvekili ve Marmara Grubu Vakfı Avrasya Ekonomi Zirveleri Genel Koordinatörü Şamil Ayrım, 20 Ocak 1990'da Azerbaycan'da yaşanan ve "Kara Ocak" olarak bilinen katliama ilişkin, "Kara Yanvar, bizim de kara günümüzdür." dedi.

Mevlüt Çavuşoğlu ve Bilal Bilici Latin Amerika ülkeleri - Türkiye ilişkiler temalı sergiye katıldı

21 Ocak 2022 Cuma - Okunma : 41

Marmara Grubu Mütevelli Heyet Üyesi ve Guatemala İstanbul Fahri Konsolosu Bilal Bilici Latin Amerika ve Türkiye arasındaki ilişkiler temalı sergide Guatemala Cumhuriyetini temsil etti.

Dr. Akkan Suver, Rumeli Kanaat Önderleri Toplantısında konuştu

18 Ocak 2022 Salı - Okunma : 103

TEK RUMELİ TV'nin Sahibi Atilla Baykal'ın öncülüğünde gerçekleşmekte olan Rumeli Kanaat Önderleri'nin İstanbul Rumeli Üniversitesi'nde yapılan Geleneksel 6. Toplantısında bir konuşma yapan Dr. Akkan Suver, Montenegro (Karadağ) Devleti ve Balkan coğrafyası hakkında bir sunum yapmış ve bu bölgenin Türk İş İnsanları için bir fırsatlar bölgesi olduğunu belirtmiştir.

Patrik Bartholomeos Aleksa Becic'i kabul etti

16 Ocak 2022 Pazar - Okunma : 162

Karadağ (Montenegro) Meclis Başkanı Aleksa Becic İstanbul ziyaretleri çerçevesinde Ekümenik Patrik Bartholomeos'u da makamında ziyaret etti.

Aleksa Becic Dr. Akkan Suver'i kabul etti

16 Ocak 2022 Pazar - Okunma : 157

Karadağ (Montenegro) Meclis Başkanı Aleksa Becic, Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver'i kabul etti. Kabulde Dr. Akkan Suver, Karadağ (Montenegro) Meclis Başkanı Aleksa Becic'e Avrasya Ekonomi Zirveleri hakkında bilgi sunumunda bulundu ve 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne resmen davet etti.

Müjgan Suver'in Yaş Günü Kutlandı

15 Ocak 2022 Cumartesi - Okunma : 169

Marmara Grubu Vakfı AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver'in Yaş Günü, aile ortamında, sadelikle kutlandı. Yaş Günü'nde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Genel Sekreter Cafer Okray ve Eşi Şen Okray, Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyelerinden Doç. Dr. Özlem Çuhadar ve Şenol Çuhadar da hazır bulundular. Geç saatlere kadar süren yemek pastanın Müjgan Suver tarafından kesimiyle sona erdi.

Bensiyon Pinto’yu Kaybettik

13 Ocak 2022 Perşembe - Okunma : 185

Türkiye Musevileri Cemaati Onursal Başkanı ve Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası sahibi Bensiyon Pinto’yu kaybetmiş bulunuyoruz. Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Bensiyon Pinto’nun ebediyete intikali dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Tahir Büyükakın'a Ziyaret

12 Ocak 2022 Çarşamba - Okunma : 151

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın'ı Marmara Grubu Vakfı'nın Genel Başkan Dr. Akkan Suver, Genel Sekreter Cafer Okray ve Mütevelli Heyet Üyesi Oğuzhan Ceylan'dan oluşan Heyeti 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesibde ziyaret etti.

Engin Ansay’ın Ardından

10 Ocak 2022 Pazartesi - Okunma : 187

Ebediyete intikal eden Marmara Grubu Vakfı Gönüllüleri’nden Engin Ansay ile ilgili olarak Dr. Akkan Suver bir açıklama yaptı.