Haberler

MARMARA GRUBU VAKFI ANKARA’DA BÜYÜKELÇİLERİ ZİYARET EDİYOR

17 Eylül 2014 Çarşamba - Okunma: 3429
MARMARA GRUBU VAKFI ANKARA’DA BÜYÜKELÇİLERİ ZİYARET EDİ

MARMARA GRUBU VAKFI BELÇİKA BÜYÜKELÇİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ

18. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım çerçevesi içinde Ankara'da Büyükelçilere bilgi veren Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım Belçika Büyükelçisi Marc Trenteseau'yu ziyaret ettiler. 

 

Ankara'da devam eden ziyaretler çerçevesinde Dr. Suver ve Ayrım Moğolistan Büyükelçisi Batkhishig Badamdorj'u makamında ziyaret ederek bilgilendirdiler. 

  

Dr. Suver ve Ayrım daha sonra Afganistan Büyükelçisi Dr. Amanullah Jayhoon tarafından kabul edildiler. Kabulde Büyükelçi Dr. Amanullah Jayhoon’a 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdiler. 

18. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım çalışmaları çerçevesinde Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım Estonya Büyükelçisi Miko Haljas’ı da makamında ziyaret ederek bilgilendirdiler.

Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım, Çek Cumhuriyeti Büyükelçisi Václav Hubinger ile makamında görüşerek 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi verdiler.

Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım, 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım çalışmaları kapsamında  Özbekistan Büyükelçisi Ulfat Kadyrov ile makamında görüşerek bilgi alışverişinde bulundular. 

Dr. Suver ve Ayrım Norveç Büyükelçisi Janis Bjorn Kanavin tarafından kabul edildiler. Görüşmede Büyükelçi Janis Bjorn Kanavin’e 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.