Ulusal Toplantılar


Müjgan Suver, Karadağ Fahri Başkonsolosu Eşi sıfatıyla İstanbul’da bulunan Diplomatik Misyon Temsilcilerinin Eşlerine bir öğle yemeği verdi.

07 Mart 2013 Perşembe - Okunma : 706

Müjgan Suver, Karadağ’ın turizm sektöründe sahip olduğu yüksek potansiyeli yemek öncesi düzenlediği brifing de ortaya koyan bir konuşma yaptı. Toplantıda misafir konsolos eşlerine Dr. Akkan Suver’in kaleme aldığı Montenegro (Karadağ) kitabını da dağıtan Müjgan Suver, kısa bir değerlendirmeyle Karadağ-Türkiye ilişkilerinin ulaştığı yüksek ortamı da anlattı.

Marmara Grubu Vakfı adına AB Operasyonel Program Toplantısına Lale Aytanç Nalbant Katıldı

04 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 1541

Marmara Grubu Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Lale Aytanç Nalbant, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 4-6 Şubat 2013 tarihlerinde Ankara'da düzenlediği İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı Hibe ve Tanıtım Projesi toplantısına katıldı.

Beyaz Kurdele İmza Kampanyası

29 Kasım 2012 Perşembe - Okunma : 2135

Marmara Grubu Vakfı, kadına yönelik şiddete karşı erkeklerin eğitilmesini hedef alan “Beyaz Kurdele” imza kampanyasına 29 Kasım 2012 Perşembe günü İstanbul Wow Otel’de gerçekleştirdiği Akademik Konsey Toplantısı’nda katıldığını duyurmuştur.

Müjgan Suver, Kadına Şiddet Tasarısı için TBMMdeydi

06 Mart 2012 Salı - Okunma : 1299

Marmara Grubu Vakfı, AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı ve Haklı Kadın Platformu Üyesi Müjgan Suver Ailenin Korunması ve Kadına karşı şiddetin önlenmesi Tasarısı’nın Kadınların lehine iğleştirilmesi için TBMM’sine gittiler. 237 Kadın Platformu temsilcisi adına Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ile Ayşenur Bahçekapılı ve CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan’ı ziyaret ederek görüşlerini dile getirdiler.

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNDEN MÜJGAN SUVER7E BAŞARI HEDİYESİ SUNULDU.

17 Mayıs 2011 Salı - Okunma : 881

TOBB’dan Müjgan Suver’e başarı hediyesi sunuldu Kadın İş Dünyası Kurucu Başkanı Müjgan Suver, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından organize edilen “Avrupa Birliği’nde Eşitlik İş Hayatı Demektir” konulu panele konuşmacı olarak katıldı. Suver, yaptığı konuşmada pozitif ayrımcılığa dikkat çekti.