Haberler

1 Kasım, Süleyman Demirelin Doğum Günü

26 Ekim 2019 Pazartesi - Okunma: 1869
1 Kasım, Süleyman Demirelin Doğum Günü

Marmara Grubu Vakfı, 95. Doğum Günü’nde 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i saygı, özlem ve rahmetle anmaktadır.

Marmara Grubu Vakfı'nın kuruluşunda ve Avrasya Ekonomi Zirveleri’nin oluşumunda yüksek desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i şükranla anıyor ve O’nun Marmara Grubu Vakfı hakkındaki bir sözünü yayınlayarak, kendilerine Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyoruz.

“Marmara Grubu bir entelektüel platform’dur. Ülke ve dünya sorunlarına ilgi duymak vatandaşlık görevidir. Bu toplantılara katılanlar bu görevi yaparlar. Örgütlü toplum, sesli toplum, konuşan toplum güç ve kudret demektir. Bütün misafirleri selamlıyorum ve yönetici arkadaşlarımı tebrik ediyorum”

İYİ Parti Isparta Milletvekili ve Süleyman Demirel'in doktoru Dr. Aylin Cesur, Demirel Vakfı ile birlikte 1 Kasım 2019 günü Isparta'da Anıt Mezarı’nda büyük bir Anma Töreni tertipledi.

9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel'in Doğum Günü Anma Etkinliğine Marmara Grubu Vakfı da Mütevelli Heyet Üyesi Turan Sarıgülle ile katıldı. 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel'in siyaset arkadaşlarının, akademisyenlerinin ve kalabalık bir izleyici kitlesinin hazır bulunduğu törenler hem kabri başında hem de Süleyman Demirel Üniversitesi'nde büyük bir katılımla gerçekleşti. Marmara Grubu Vakfı olarak 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel'in aziz hatırası önünde saygı ile eğiliyoruz.

 

Marmara Grubu Vakfı adına Mütevelli Heyet Üyesi Turan Sarıgülle 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in Anma Töreni'ne katıldı.