Haberler

Branko Milic onuruna yemek

14 Haziran 2019 Cuma - Okunma: 2218
Branko Milic onuruna yemek

Montenegro'nun (Karadağ) Ankara Büyükelçisi Branko Milic'in Ankara'daki görevinin nihayete ermesi münasebetiyle Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı ve Montenegro (Karadağ) İstanbul Fahri Başkonsolosu Dr. Akkan Suver Büyükelçi Branko Milic onuruna bir yemek verdi. İstanbul'da Milport Oteli'nde gerçekleşen yemekte  bir konuşma yapan Dr. Akkan Suver, Branko Milic'in müstesna hizmetlerinin unutulmayacağını belirtti.

Gene Dr. Akkan Suver; Branko Milic'in Ankara ile Podgorica arasında oluşturduğu dostlukların ve verimli münasebetlerin önemini zikrettiği konuşmasında, kendisine "Zat-ı Ali'niz bundan böyle benim Karadağlı Kardeşimsiniz" dedi.

Yemeğe Marmara Grubu Vakfı'ndan  Ertuğrul Kumcuoğlu, Yüksel Çengel, Cafer Okray, Lale Aytanç Nalbant, Av. Serhat Tabanca, Ediz Çıtak, Av. Ercüment Güvercin, Mustafa Ergin. İsmail Hasan Doğan ve Rahmi Dilek katıldılar.

Daha önce Karadağ'ın  (Montenegro) Bar şehri ile kardeş şehir olan Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan da yemekte hazır bulunarak, Büyükelçi Branko Milic ile sohbet etti.

Yemeğe Montenegro Parlamentosu'ndan Andrija Nikolic, Dragutin Papovic ve Ervin Ibrahimoviç şeref konuğu olarak katıldılar.