Haberler

Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suverin KEİPA Uluslararası Sekreteryası Ziyareti

20 Şubat 2023 Pazartesi - Okunma: 785
Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suverin KEİPA Ulu

Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Başkanı  Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Mahmut Saklı, 20 Şubat 2023 tarihinde, İstanbul'da KEİPA Uluslararası Sekreteryasını ziyaret ederek KEİPA Genel Sekreteri Sn. Asaf Hajiyev ile görüşmüşlerdir.

Ziyarette, Marmara Grubu Vakfı'nın faaliyetleri hakkında Sn. Hajiyev’e bilgi sunmuş ve 13-15 Mart 2023 tarihlerinde, İstanbul'da düzenlenecek 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılım davetinde bulunmuştur.

KEİPA Genel Sekreteri, misafirlere ziyaretleri ve davetleri için teşekkür etmiş ve KEİPA’nın 30. Yıldönümü ve 61. KEİPA Genel Kurulu vesilesiyle Mayıs 2023'te, İstanbul'da yapılacak olan Zirvenin hazırlıkları ve KEİPA Türkiye Başkanlığı çerçevesinde Asamblenin mevcut ve gelecekteki faaliyetleri hakkında kendilerini bilgilendirmiştir.

Görüşmede, KEİPA temsilcilerinin Marmara Grubu Vakfı tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklere düzenli olarak katıldıkları ve işbirliğini artırmanın her iki kuruluş için de faydalı olacağı kaydedilmiştir.