Haberler

Marmara Grubu Vakfı Vali Hüseyin Avni Mutluya Yemek Verdi

05 Kasım 2014 Salı - Okunma: 4888
Marmara Grubu Vakfı Vali Hüseyin Avni Mutluya Yemek Ver

Vali Hüseyin Avni Mutlu'ya, Marmara Grubu Vakfı, İstanbul'daki görevinden ayrılması münasebetiyle bir yemek verdi. Eşi Gül Mutlu ile birlikte yemeğe katılan Vali Hüseyin Avni Mutlu, yemekte yaptığı konuşmada Marmara Grubu Vakfı'nın sivil toplum alanında ortaya koyduğu çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirtti.

Eşi Gül Mutlu ile birlikte yemeğe katılan Vali Hüseyin Avni Mutlu, yemekte yaptığı konuşmada Marmara Grubu Vakfı'nın sivil toplum alanında ortaya koyduğu çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirtti. 

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu onuruna verilen yemeğe, Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyeleri, Jak Kamhi, Dr. Fatih Saraçoğlu, Cahit Karakullukçu, Nezihe ve Necdet Timur, Müjgan Suver, Prof.Dr. Atilla Dicle, Prof.Dr. Ülkü Dicle, Cenk Saltık, Prof.Dr. Erman Tuncer, Prof.Dr. Sema Kalaycıoğlu, Prof.Dr. Ersin Kalaycıoğlu, Pınar Türenç, Yüksel Çengel, Yalçın Sönmez ve Turan Sarıgülle'nin yanı sıra Sami Herman, İbrahim Aybar, Tufan Türenç, Milletvekili Aziz Akgül gibi şahsiyetler de katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Dr. Akkan Suver, Vali Hüseyin Mutlu'ya görevde bulunduğu dönemde Marmara Grubu Vakfı'na göstermek lütfunda bulunduğu büyük özene, arkadaşlarının ve kendisinin minnettar olduğunu, şükran dolu olduklarını belirtti.

Vali Hüseyin Avni Mutlu da yaptığı konuşmasında Marmara Grubu Vakfı'nın, sivil toplum alanında gerek Türkiye'nin tanıtılması, gerekse de Türkiye'nin imajı bakımından güzel ve verimli çalışmalar içinde bulunduğunu belirterek takdirlerini ifade etti. İstanbul'da valiliği süresinde ortaya koyduğu hizmetlerini de anlatan Vali Hüseyin Avni Mutlu'ya, Marmara Grubu Vakfı adına Mütevelli Heyet Üyesi Jak Kamhi, toplantı sonrası el yapımı bir vazo hediye etti.