Haberler

Viyana'da Dr. Suver'e Viyana Ekonomik Forumu Büyük Ödülü Verildi

23 Kasım 2014 Pazar - Okunma: 4087
Viyana'da Dr. Suver'e  Viyana Ekonomik Forumu Büyük Ödü

Viyana'da tertiplenen 11. Viyana Ekonomik Forumu'nda Dr. Akkan Suver'e, Yılın Stratejik Partner Ödülü verildi. Avusturya Federal Başkanı Dr. Heinz Fisccher'in, Avusturya Federal Şansölyesi Werner Fayman'ın, Karadağ Başbakanı Milo Jukonovic'in, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın, Makedonya Başbakanı Nikola Gruevski'nin hazır bulunduğu Viyana Ekonomik Forumu'nda Dr. Akkan Suver'e, Viyana Ekonomik Forumu Başkanı Erhard Busek ve Genel Sekreter Elena Kirtcheva tarafından Viyana Ekonomik Forumu Büyük Ödülü verildi.

Dr. Akkan Suver ödülünü aldıktan sonra tebrikleri kabul etti. 

Dr. Akkan  Suver, Viyana'da bulunduğu zaman zarfında Türkiye'nin Viyana Büyükelçisi Mehmet Hasan Göğüş tarafından da kabul edildi.

Türk asıllı Avusturya Federal Temsilciler Meclisi Milletvekili Efgani Dönmez ve Türk toplumu önderlerinden Birol Kılıç'la da yan yana gelen Dr. Akkan Suver toplantıda; Viyana Ekonomik Forumu'nun çalışmalarına Marmara Grubu Vakfı'nın verdiği önemi ortaya koyan bir konuşma da yaptı.

Viyana Ekonomik Forumu katılımcılarını birarada ve Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver'i Karadağ Başbakanı Milo Djukanovic ile birlikte görmektesiniz.  

"Vizyon, Sorumluluk ve Değişen Zaman" başlıklı 11. Viyana Ekonomik Forumu'nda Mustafa Koca, Arda Ermut, Çetin Nazikkol ve Halil Kulluk tarafından Türkiye'nin gelişen ekonomisi de anlatıldı.