Projeler

MARMARA GRUBU STRATEJİK VE SOSYAL ARAŞTIRMALAR VAKFI SOSYAL TOPLU OLUŞUM PROJESİ STOP’Nİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

21.1.2006 - Okunma: 4726
MARMARA GRUBU STRATEJİK VE SOSYAL ARAŞTIRMALAR VAKFI SO

Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Sosyal Toplu Oluşum Projesi’ni 21 Ocak 2006 tarihinde Polonya Büyükelçiliği’nde gerçekleştirdiği bir diploma töreni ile tamamladı.

Marmara Vakfı tarafından Avrupa Birliği Aktif İşgücü Programları Projesi çerçevesinde İŞKUR, Gazi Üniversitesi ve Altındağ Belediyesi ile işbirliği içerisinde yürütülen 600 saatlik Sosyal Toplu Oluşum Projesi’ni başarıyla bitiren öğrencilere diplomalarının verildiği törene birçok yerli ve yabancı seçkin davetli katıldı.

Avusturya Türkiye Büyükelçisi Marius Calligaris, CHP Milletvekili Haşim Oral, Milli Savunma Eski Bakanı Barlas Doğu, Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Prof. Dr.Ahmet Samsunlu, Dışişleri Eski Bakanı Yaşar Yakış, İŞKUR Genel Müdürü Namık Ata, Birinci Ordu Eski Komutanı (E) Org. Necdet Timur 100’den fazla gelen katılımcılardan bazılarıydı.

Diploma töreni sonrasında Bilkent Üniversitesi Akademisyenlerinden ve müzisyen Bayan Maria Nowotna piyanosu ile katılımcılara Bethoveen, Debussy ve Chopen’den parçalar sundu.