Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Marmara Grubu Vakfı Büyükelçi Mehmet Dönmez'in görevden ayrılışı nedeniyle düzenlenen resepsiyona katıldı

11 Kasım 2013 Pazartesi - Okunma : 4983

Danimarka Büyükelçiliği'ne atanan Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Dönmez'in görevden ayrılışı nedeniyle Hilton Otel'de düzenlenen veda resepsiyonuna Marmara Grubu Vakfı'nı temsilen Cenk Saltık katıldı.

Marmara Grubu Vakfı Ankara'daki Büyükelçilikleri ziyaret etti - 7-8 Kasım

08 Kasım 2013 Cuma - Okunma : 4275

7-8 Kasım tarihlerinde Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Ankara'ya iki günlük bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım; Moldova, Hollanda, Slovakya, Güney Afrika, Kolombiya, Karadağ, Arjantin, Katar, Uganda, Fas, Endonezya ve Senegal Büyükelçileri ile görüştü.

İstanbul Ticaret Odası Heyeti Marmara Grubu Vakfı'ndaydı

06 Kasım 2013 Çarşamba - Okunma : 4037

Mustafa Balkuv, Ahmet Özer, Kazım Ekinci ve Meltem Duran'dan oluşan İstanbul Ticaret Odası heyeti, Dr. Akkan Suver'i ziyaret etti. Dr. Akkan Suver, Sözde Ermeni Soykırımı hakkında görüş alışverişinde bulunan heyete Marmara Grubu Vakfı'nın görüşlerini açıkladı.

Süryani Patrik Vekili Mor Filiksinos Yusuf Çetin Marmara Grubu Vakfı'nı kabul etti

06 Kasım 2013 Çarşamba - Okunma : 3084

Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel, Lale Aytanç Nalbant, Müjgan Suver ve Cenk Saltuk'tan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti, Patrik Vekili Yusuf Çetin'i 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde davet etti.

Prenses Camilla Habsburg-Lothringen Marmara Grubu Vakfı'ndaydı

05 Kasım 2013 Salı - Okunma : 5258

Avusturya Prensesi Camilla Habsburg-Lothringen Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti. Ziyarette 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alış-verişinde bulunuldu.

Romanya Devleti İstanbul Başkonsolosu Adriana Ciamba Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti

05 Kasım 2013 Salı - Okunma : 7979

İstanbul'da yeni göreve başlayan Başkonsolos Adriana Ciamba'ya Marmara Grubu Vakfı hakkında bilgi verildi.

Marmara Grubu Vakfı İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutluyu Makamında ziyaret etti

04 Kasım 2013 Pazartesi - Okunma : 4106

Marmara Grubu Vakfı 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi bilgilendirme ziyaretleri çerçevesinde İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'yu makamında ziyaret etti

Çin Halkı Barış ve Silahsızlandırma Teşkilatı Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti

03 Kasım 2013 Pazar - Okunma : 2959

Çin'den gelen Çin Halkı Barış ve Silahsızlandırma Teşkilatı Genel Sekreter Yardımcısı Chen Huaifan ile Uzman Hou Hongyu Dr. Akkan Suver'i Marmara Grubu Vakfı'nda ziyaret ederek gerçekleşecek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi alış-verişinde bulundu. Zirve'ye ait önerileri olan Çin Halkı Barış ve Silahsızlandırma Teşkilatı'nın görüşlerini Dr. Suver'e sunan temsilciler, 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde yer alacaklarını da ziyaretlerinde ifade ettiler.

Marmara Grubu Vakfı Humanitarian Forum'a katıldı

02 Kasım 2013 Cumartesi - Okunma : 3535

30 Ekim 2013 günü 3. Humanitarian Forum'una katılmak için Bakü'ye giden Marmara Grubu Vakfı heyeti öncelikle Azerbaycan'ın Milli Lideri Haydar Aliyev'in Anıt Mezarı'nı ziyaret ederek çelenk koydu. Onbeş yıl önce, 1998 yılının 30 Ekim günü, Haydar Aliyev Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etmişti. Bunun yıldönümü olan 30 Ekim 2013 günü Dr. Akkan Suver, Şamil Ayrım, Cengiz Güldamlası, Cahit Karakullukçu, Mehmet Ali Nevruzoğlu, Vagıf Kasımov ve Halid Niyazov'dan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti, Haydar Aliyev'in Anıt Mezarı'nı ziyaret ederek çelenk koydu.

Marmara Grubu Vakfı Ankara'daki Büyükelçilikleri ziyaret etti - 23 Ekim

23 Ekim 2013 Çarşamba - Okunma : 3618

Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Ankara'daki büyükelçilikleri ziyaret etti. Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım; Gana, Afganistan, Ürdün, Lübnan, Kırgızistan, Tacikistan ve Yunanistan Büyükelçileri ile görüştü ve 4-6 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleşecek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.