Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


17. Avrasya Ekonomi Zirvesi Basın Toplantısı

22 Ocak 2014 Çarşamba - Okunma : 3958

Bu yıl "Globalden Yerele-GLOCALIZATION" ana başlığı altında düzenlenecek "17. Avrasya Ekonomi Zirvesi"nin detayları, İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Marmara Grubu Vakfı (MGV) Başkanı Akkan Suver, MGV Başkan Yardımcısı Engin Köklüçınar ve Moda Tasarımcısı Özlem Kaya'nın ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla paylaşıldı.

Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Janos Hovari Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti

14 Ocak 2014 Salı - Okunma : 3373

Dr. Akkan Suver ve Engin Köklüçınar ile bir toplantı yapan Büyükelçi Hovari, 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılacak Macaristan Ekonomi Eski Bakanı Tamas Fellegi'nin başkanlığını yaptığı Vakıfla, Marmara Grubu Vakfı arasında kurulabilecek ilişkiler üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Kanal T'de 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ni canlı yayında tanıttı

13 Ocak 2014 Pazartesi - Okunma : 2936

Bugün itibariyle 33 ülkenin 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılacağını belirten Dr. Suver, ilgilenenleri Zirve'yi izlemeye davet etti.

Marmara Grubu Vakfı Genel Kurulu yapıldı

10 Ocak 2014 Cuma - Okunma : 4250

Taksim Point Otel'de toplanan Marmara Grubu Vakfı Genel Kurulu'nda Vakfın 2013 yılında yaptığı faaliyetler üyelere rapor olarak sunuldu. Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Yalçın Sönmez, İncilay Toplar, Dr. Hüseyin Avcı ve Turan Sarıgülle'nin Başkanlık Divanını temsil ettiği Genel Kurul'da Erkan Yargan, Kemal Erol, Banu Sezgin, Kenan Akın, Ömer Kuran ve Cenk Saltık'ın üyeliğe alınması kararlaştırıldı.

Marmara Grubu Vakfı İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Rahmi Yaran'ı ziyaret etti

08 Ocak 2014 Çarşamba - Okunma : 3894

Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar ve Cenk Saltık İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Rahmi Yaran'ı ziyaret ederek Müftü Yaran'ı 4-6 Şubat günleri İstanbul'da düzenlenecek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet etti.

Müjgan Suver Denge ve Denetleme Ağı adına Basın Açıklaması yaptı

08 Ocak 2014 Çarşamba - Okunma : 3301

Marmara Grubu Vakfı'ndan Müjgan Suver Denge ve Denetleme Ağı adına bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada " Bir süredir hepimizin gündemini işgal eden kriz, Türkiye’de etkin bir denge ve denetleme mekanizmasının oluşturulamamış olmasının sonucudur. Başta Anayasa olmak üzere tüm mevzuat, uygulama ve devlet yapılanmasının güçlü bir denge ve denetleme mekanizmasına dayanması kaçınılmaz bir zorunluluktur." dendi.

Marmara Grubu Vakfı Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilcisi Büyükelçi Uğur Kenan İpek'i ziyaret etti

07 Ocak 2014 Salı - Okunma : 5059

Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Cenk Saltık, göreve yeni atanan Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilcisi Büyükelçi Uğur Kenan İpek'i ziyaret etti ve Vakıf çalışmaları hakkında Büyükelçi İpek'e bilgi verdi.

Dr. Akkan Suver Bloomberg Habertürk TVde

07 Ocak 2014 Salı - Okunma : 3464

Bloomberg Habertürk TV ana haber bültenine katılan Dr. Akkan Suver 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi verdi.

Marmara Grubu Vakfı Sırbistan Büyükelçisi'ni ziyaret etti

03 Ocak 2014 Cuma - Okunma : 2872

Ankara bulunan Dr. Akkan Suver ve Ertuğrul Kumcuoğlu, Sırbistan Ankara Büyükelçisi Danilo Vujetic'i ziyaret ederek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Marmara Grubu Vakfı Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret etti

03 Ocak 2014 Cuma - Okunma : 3277

Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Ertuğrul Kumcuoğlu Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu makamında ziyaret ederek Bakan Çavuşoğlu'nu 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet etti. Bakan Çavuşoğlu 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılacağını ifade etti.