Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Jairo D. Estrada B. ile öğle yemeği

19 Mart 2021 Cuma - Okunma : 352

Guatemala Ankara Büyükelçisi H. E Jairo D. Estrada ile Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi ve Guatemala İstanbul F. Konsolosu Bilal Bilici bir öğle çalışma yemeğinde biraraya gelerek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüştüler. Görüşmede 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde tertiplenecek bir Merkezi Amerika ülkeleri toplantısının önemi üzerinde duruldu. Çalışma Yemeğinde Begüm Salcı da hazır bulundu.

Başkonsolos Cuı Wei’yi ziyaret

19 Mart 2021 Cuma - Okunma : 225

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray ile birlikte Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Cui Wei’yu konsolosluk ofisinde ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Cui Wei’ye 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında geniş bilgi sunumunda bulunarak, Çin Halk Cumhuriyeti’nin daha önceki Zirvelerde olduğu gibi 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde yüksek seviyede katılımın devam etmesini arzu ettiklerini belirtti.

Suver ve Bilici'nin Rusya Federasyonu ziyareti

18 Mart 2021 Perşembe - Okunma : 255

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Bilal Bilici’nin Rusya Federasyonu’na gerçekleştirdikleri 4 günlük çalışma ziyareti başarıyla tamamlandı. Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında yaptıkları görüşmeler sonucu; Rusya Federasyonu’ndan yüksek seviyede bir katılımın gerçekleşeceğini bildirdiler.

Moskova Ticaret Baş Müşaviri Feridun Başere ziyaret

17 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 290

Rusya Federasyonu'nda 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile çalışmalarını sürdüren Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Türkiye’nin Ticaret Baş Müşaviri Feridun Başer’i makamında ziyaret ederek bilgi sunumunda bulundu.

Büyükelçi Mehmet Samsara ziyaret

17 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 285

Moskova 'da bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici Türkiye’nin Moskova Büyükelçisi Mehmet Samsar'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici, Büyükelçi Mehmet Samsar'a 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundular.

Polad Bülbüloğluna ziyaret

16 Mart 2021 Salı - Okunma : 249

Rusya Federasyonu’nda 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili görüşmelerde bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici, Azerbaycan’ın Moskova Büyükelçisi Polad Bülbüloğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundular. Heyet Büyükelçi Polad Bülbüloğlu'nu da 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet etti.

Aktan Ago’ya ziyaret

12 Mart 2021 Cuma - Okunma : 356

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver Kuzey Makedonya İstanbul Başkonsolosu Aktan Ago’yu konsolosluk ofisinde ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver Kuzey Makedonya Başkonsolosu Aktan Ago’yu 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında geniş bilgi sunumunda bulunarak, Kuzey Makedonya’nın daha önceki Zirvelerde olduğu gibi 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde yüksek seviyede katılımın devam etmesini arzu ettiklerini belirtti.

Av. Turan Hançerli’ye ziyaret

12 Mart 2021 Cuma - Okunma : 339

Marmara Grubu Vakfı’nın Dr. Akkan Suver, Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Engin Köklüçınar ve Sezgin Bilgiç’ten oluşan Heyeti, Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli’yi makamında ziyaret ederek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu.

Bangladeş Ankara Büyükelçisi Marmara Vakfı’ndaydı

10 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 282

Bangladeş’in Ankara’ya Büyükelçisi Mosud Mannan Marmara Grubu Vakfı’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. 7-9 Temmuz 2021 günleri tertiplenecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili de görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Büyükelçi Mosud Mannan’a Bangladeş’in katılımına Marmara Grubu Vakfı’nın verdiği önem vurgulandı. Ziyarette Marmara Grubu Vakfı’ndan Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç, Yönetim Kurulu Üyesi Lale Aytanç Nalbant ve Mütevelli Heyet Üyesi Bilal Bilici hazır bulundular.

Misbah Demircan’a ziyaret

10 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 359

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Misbah Demircan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreter Cafer Okray'ı kabul etti. Dr. Suver ve Okray, Bakan Yardımcısı Demşrcan'a 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundular. Kabulde Bakan Müşaviri Kaan Şahinalp de hazır bulundu.