Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Gürcistan Bağımsızlığı’nın 25. Yılında

31 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 2099

Gürcistan’ın Bağımsızlığı’nın 25. Yıldönümü vesilesiyle İstanbul Başkonsolosu İrakli Asashvili bir resepsiyon tertipledi. Resepsiyona Müjgan ve Dr. Akkan Suver, Marmara Grubu Vakfı adına katılarak, Gürcistan’ın Bağımsızlık Günü’nü kutladı.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na teşekkür ziyareti

30 Mayıs 2016 Pazartesi - Okunma : 2115

Marmara Grubu Vakfı, 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu bir nezaket ziyaretinde bulundu. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Şamil Ayrım, Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Lale Aytanç Nalbant ve Av. Ercüment Güvercin’den oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Başkan Bülent Kerimoğlu’na Avrasya Ekonomi Zirveleriyle ilgili bilgi sunumu yaptı.

Dr. Akkan Suver Bükreşte tertiplenen Yeni Stratejiler Konferansına katıldı

26 Mayıs 2016 Perşembe - Okunma : 2161

Dr. Akkan Suver, Romanya'nın Bükreş şehrinde düzenlenen Balkanlarda Yeni Sınamalar adlı konferansa katıldı. Balkanlar ve barış üzerine bir tebliğ Sunan Dr. Akkan Suver 'i konferans sonrası Romanya Yeni Stratejiler Merkezi Başkan'ı Ionel Nitu ve Türkiye'nin Bükreş Büyükelçisi Koray Ertaş'la birlikte görmektesiniz.

Cumhurbaşkanı Iliescuya Onur Madalyası

26 Mayıs 2016 Perşembe - Okunma : 2034

Avrasya Ekonomi Zirvelerine geride bıraktığımız yıllar içinde verdiği yüksek katkı ve desteklerden dolayı Romanya Eski Cumhurbaşkanı Ion Ilıescu'ya Marmara Grubu Vakfı Onur Madalyası verildi. Madalya Töreninde Romanya Milletvekili Ionut Vulpescu, Türkiye'nin Romanya Müsteşarı Sevil Özgür ve Romanya'nın Zagreb Büyükelçisi Constantine Gregorie de hazır bulundu.

Azerbaycan Cumhuriyeti’nin Kuruluşu’nun 98. Yıldönümü kutlandı

25 Mayıs 2016 Çarşamba - Okunma : 1870

Azerbaycan Cumhuriyeti’nin Kuruluşu’nun 98. Yıldönümü dolayısıyla Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Mesim Abdullaoğlu Hacıyev’in verdiği resepsiyona Marmara Grubu Vakfı adına Genel Başkan Yardımcısı Şamil Ayrım ve Mütevelli Heyet Üyesi Av. Ercüment Güvercin katıldı.

TOSYÖV Genel Kurulu’nu Dr. Akkan Suver yönetti

25 Mayıs 2016 Çarşamba - Okunma : 1832

TOSYÖV ‘ Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı) Genel Kurulu, Ankara’da Sanayi Odası’nda yapıldı. Dr. Akkan Suver’in Genel Kurul Başkanlığı’nı yaptığı toplantıda, bugüne kadar misyonunu başarıyla yerine getiren bir sivil toplum örgütünün Başkanı olarak Yalçın Sönmez, bayrağı Nezih Kuleyin’e devretti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür

- Okunma : 2294

Marmara Grubu Vakfı, 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Marmara Grubu Vakfı Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmanoğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel, Müjgan Suver ve Av. Ercüment Güvercin’den oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Başkan Ekrem İmandğlu’na Avrasya Ekonomi Zirveleriyle ilgili bilgi sunumu yaptı.

Marmara Grubu Vakfı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

16 Mayıs 2016 Pazartesi - Okunma : 1912

Marmara Grubu Vakfı’nın siyasi Parti Genel Başkanlarına yaptığı Avrasya Ekonomi Zirvelerini bilgilendirme ziyaretleri kapsamında Şamil Ayrım başkanlığında Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Engin Köklüçınar, Cahit Karakullukçu, Cengiz Balkan ve Deniz Karakullukçu’dan oluşan heyet Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Haydar Aliyev, doğumunun 93. Yılında İstanbul’da anıldı

10 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 2049

Azerbaycan’ın Milli Lideri Haydar Aliyev doğumunun 93. Yılında, İstanbul Başkonsolosu Mesim Hacıyev tarafından tertiplenen bir törenle anıldı. Kalabalık bir topluluğun huzurunda gerçekleşen törende söz alan hatipler, Haydar Aliyev’in Azerbaycan’ın bütünlüğü için ortaya koyduğu çalışmalar gündeme getirildi. Dr. Akkan Suver’in enerji stratejisini gündeme getirdi.

İsrail’in Bağımsızlık Bayramı kutlandı

10 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 2004

İsrail Devleti’nin Bağımsızlığının 68. Yıldönümü dolayısıyla Başkonsolos Shai Cohen’in verdiği resepsiyona Marmara Grubu Vakfı adına Müjgan ve Dr. Akkan Suver katıldı. Zorlu Center’da yapılan Resepsiyona İsrailli sanatçı Ester Rada’nın konseriyle renklendi.