Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


İHKİB ve Marmara Grubu birlikte basın toplantısı yaptılar

27 Mart 2013 Çarşamba - Okunma : 2406

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) desteğiyle 9-11 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek zirveye, tüm dünyadan onlarca Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakan, prenses ve prensle çok sayıda temsilci katılacak. 50’yi aşkın ülkenin katılacağı 3 gün sürecek zirve, moda tasarımcısı Gül Ağış’ın defilesiyle başlayacak.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek Marmara Grubu Vakfı’nı kabul etti

25 Mart 2013 Pazartesi - Okunma : 2890

Marmara Grubu Vakfı’ndan Dr. Akkan Suver ve Yüksel Çengel’i makamında kabul eden Türkiye Büyük Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi davetine icabet edeceğini ifade etti.

Bosna-Hersek Dışişleri Bakanı İstanbul’da Marmara Grubu Vakfı’nı kabul etti

23 Mart 2013 Cumartesi - Okunma : 2226

Bosna-Hersek Dışişleri Bakanı Zlatko Lagumdzija İstanbul’da Dr. Akkan Suver ve İstanbul Milletvekili İsmail Safi’yi kabul etti. Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile de görüşen Bosna-Hersek Dışişleri Bakanı Zlatko Lagumdzija, Dr. Suver’e 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili olarak kendisine yaptığı daveti prensip olarak kabul etiğini belirtti.

GAMZE SARAÇOĞLU DEFİLESİ

15 Mart 2013 Cuma - Okunma : 4669

Türkiye'nin tanınmış moda tasarımcılarından Gamze Saraçoğlu'nun İstanbul Moda Haftası çerçevesinde tertiplediği Defilesi'ne Mujgan ve Dr. Akkan Suver, Dr. Fatih Saraçoğlu ve Prof. Dr. Sedefhan Oğuz'un da aralarında bulunduğu Marmara Grubu Vakfı heyeti katıldı.

İstanbul’da bulunan Diplomatik Misyon Eşleri’ni Karadağ Fahri Başkonsolosu’nun Eşi Müjgan Suver bir masa etrafında topladı

07 Mart 2013 Perşembe - Okunma : 2548

Müjgan Suver, Karadağ Fahri Başkonsolosu Eşi sıfatıyla İstanbul’da bulunan Diplomatik Misyon Temsilcilerinin Eşlerine bir öğle yemeği verdi.

Ion Iliescu 83 yaşında

03 Mart 2013 Pazar - Okunma : 3440

3 Mart 2013 günü 83. yaşını kutlayan Romanya Eski Cumhurbaşkanı Ion Iliescu’ya bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Dr. Akkan Suver aynı gün Bükreş’te bir çalışma programı da gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Astana Ekonomi Forumu Başkanı Murat Karimsakov ile görüştü

26 Şubat 2013 Salı - Okunma : 2495

Marmara Grubu Vakfı’ndan Numan Bayrak Kazakistan Astana'da Avrasya Bölgesinin en büyük katılımı olan Forumlarından biri olan Astana Ekonomi Forumu Yürütme Kurulu Başkanı Sayın Murat Karimsakov ile görüştü.

Marmara Grubu Vakfı Kazakistan Cumhuriyeti Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanı Azat T. Peruashev ile görüştü

26 Şubat 2013 Salı - Okunma : 2543

Marmara Grubu Vakfı’ndan Numan Bayrak Kazakistan Cumhuriyeti Parlementosu Milletvekili, Kazakistan Demokratik Ak Zhol Partisi Genel Başkanı ve Kazakistan Cumhuriyeti Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanı Azat T. Peruashev ile görüştü.

Marmara Grubu Vakfı Türkiye Cumhuriyeti Astana Büyükelçisi Ömer Burhan Tüzel’i ziyaret etti

25 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 3331

Dr. Akkan Suver, Dr. Haluk Özsarı ve Numan Bayrak’tan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Türkiye Cumhuriyeti Astana Büyükelçisi Ömer Burhan Tüzel’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Kazakistan Sağlık Bakanı ile görüştü

25 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 2622

16. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Kazakistan’a bir ziyaret gerçekleştiren Dr. Akkan Suver başkanlığındaki Marmara Grubu Vakfı heyeti, Kazakistan Sağlık Bakanı Salidat Kairbekova ile bir görüşme gerçekleştirdi.