Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


BUGUN 8 MART 2015 BURADAN YETKILILERE HATIRLATIYORUZ

07 Mart 2015 Cumartesi - Okunma : 2490

ANAYASAMIZIN 10. MADDESİ DER Kİ, "KADIN VE ERKEKLER EŞİT HAKLARA SAHİPTİR VE DEVLET BU EŞİTLİĞİ SAĞLAMAKLA YÜKÜMLÜDÜR!" BAŞTA TBMM OLMAK ÜZERE YARGIYI, BAKANLARI, BAŞBAKANI VE CUMHURBAŞKANINI ANAYASANIN 10. MADDESİNDEKİ YÜKÜMLÜLÜKLERİNİN TAKİPÇİSİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ. MARMARA GRUBU VAKFI AB VE İNSAN HAKLARI PLATFORMU

ARNAVUTLUK CUMHURBAŞKANI NİSHANİ MARMARA GRUBU VAKFI’NI KABUL ETTİ

06 Mart 2015 Cuma - Okunma : 3480

Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bujar Nishanı, Tirana’da Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Dr. Akkan Suver, Şamil Ayrım, İbrahim Aksoy ve Bahadır Aksoy’dan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti’ni kabul etti. ( Haberin devamı için lütfen resmi tıklayınız)

ŞEKER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

03.03.2015 - Okunma : 1214

Dr. Akkan Suver Bosna - Hersekteydi

03 Mart 2015 Salı - Okunma : 3343

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver beraberinde Saygın Narin, Umut Barış Dönmez ve Nigar Sargan'dan oluşan bir heyet ile Bosna Hersek'e 1 günlük çalışma ziyareti yaptı. Çalışma ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Mladen Ivanic tarafından kabul edilen Dr. Akkan Suver Başkanlığı'ndaki heyeti Başbakan Vjekoslav Bevanda da iş yemeğinde misafir etti.

İsrail Başkonsolosu Marmara Grubu Vakfındaydı

24 Şubat 2015 Salı - Okunma : 3235

İsrail'in İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti. Ziyarete, 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları hakkında bilgi alan Başkonsolos Shai Cohen, İsrail'in bu etkinliklerin devamlı katılımcısı olduğunu belirtti.

KAZAKİSTAN BAŞKONSOLOSU YERKEBULAN SAPİYEV MARMARA GRUBU VAKFINDAYDI

23 Şubat 2015 Pazartesi - Okunma : 3342

Kazakistan İstanbul Başkonsolosu Yerkebulan Sapiyev Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret ederek Türkiye-Kazakistan ilişkileri ve Kazakistan Devleti'nin kuruluşunun 550. yıldönümü münasebetiyle görüş alış verişinde bulundular. Ziyarette, Dr. Akkan Suver, Şamil Ayrım, Cengiz Güldamlası, Cafer Okray, Ertuğrul Kumcuoğlu, Kenan Akın, Yüksel Önel de hazır bulundular.

Dr. Akkan Suver 23 yıl önce Hocalı'da meydana gelen büyük katliam dolayısıyla yayınladığı mesajında, Türk dünyasını Ermenistan'a karşı ortak harekete davet etti.

23 Şubat 2015 Pazartesi - Okunma : 2487

Dr. Akkan Suver 23 yıl önce Hocalı'da meydana gelen büyük katliam dolayısıyla yayınladığı mesajında Türk dünyasını Ermenistan'a karşı ortak harekete davet etti. Dr. Akkan Suver'in Hocalı Katliamının 23. Yılı münasebetiyle yayınladığı mesajı aynen şöyledir

MARMARA GRUBU VAKFI DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLUNU ZİYARET ETTİ

21 Şubat 2015 Cumartesi - Okunma : 2692

Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver, Dr. Fatih Saraçoğlu, Ertuğrul Kumcuoğlu ve Cengiz Güldamlası Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu İstanbul'da bulunan makamında ziyaret ederek 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet etti. Bakan Çavuşoğlu 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılacağını ifade etti.

21. Yüzyılda Deniz İpek Yolu Uluslararası Seminerine katılan Dr. Akkan Suver iki gün süren toplantılar sırasında 2 ayrı tebliğ sundu

11 Şubat 2015 Çarşamba - Okunma : 3357

21. Yüzyılda Deniz İpek Yolu Uluslararası Seminerine katılan Dr. Akkan Suver iki gün süren toplantılar sırasında 2 ayrı tebliğ sundu.Çin'in Quanzhou Şehrinde yapılan uluslararası seminer sonrasında Dr. Akkan Suver Gazeteciler ile yanyana geldi. Gene seminer de Dr. Suver açılış'ta ana konuşmacı olarak bulunurken, ilk gün 18 kişinin katıldığı açık oturumu Moderatörlüğü'nü de yaptı. İkinci gün öğleden sonra da 17 kişinin söz aldığı son oturumu'da gene Dr. Suver yönetti.

MARMARA GRUBU VAKFI’NDA DR. AKKAN SUVER VE ARKADAŞLARI GÜVEN TAZELEDİ

03 Şubat 2015 Salı - Okunma : 3344

Marmara Grubu Vakfı 2015 yılı Genel Kurulu yüksek bir katılımla gerçekleşti. Ülkü Söylemezoğlu’nun başkanlığında, Prof. Dr. Yakut Irmak Özden, Leyla Tavşanoğlu, Av. Serhat Tabanca ve Turan Sarıgülle’den oluşan başkanlık divanının yönettiği Genel Kurul’da Dr. Akkan Suver 2014 yılı faaliyetlerini anlattı. (Haberin devamı için lütfen resmi tıklayınız)