Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Bisse, 44 Yaşında

16 Ocak 2020 Perşembe - Okunma : 487

Bisse, 44. yılına özel 2020 İlkbahar&Yaz ve 2020-2021 Sonbahar &Kış olmak üzere 2 koleksiyonunu birden tanıttı. Doubletree byHilton Topkapı’da gerçekleşen lansmana iş, siyaset, cemiyet ve magazin dünyasından çok sayıda isim katılarak yeni koleksiyonu yakından incelediler. Sektörde ilklerin öncüsü olan Bisse, 2 sezon koleksiyonunu birden tanıtarak yeni sezonlarda da iddiasını sürdürüyor. Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un yaptığı özel gecede Bisse yöneticileri ve ekibi 44. yıl pastasını sahnede kestiler. Defilenin sonunda sahneye çıkan Mustafa Kefeli büyük alkış aldı. Gecenin sonunda misafirler Avantgarde Müzik Organizasyon ve Sahne Sanatları yönetiminde DJ Mert Levent’in müzik direktörlüğündeki after party’de eğlendiler. Defileye Marmara Grubu Vakfı’ndan Dr. Akkan Suver, Müjgan Suver, Yüksel Çengel, Ayfer Çengel, Necdet Timur ve Nezihe Timur da katıldılar.

Lin Yi Marmara Grubu Vakfını ziyaret etti

16 Ocak 2020 Perşembe - Okunma : 428

Çin Halkının Yabancı Ülkelerle Dostluk Derneği Başkan Yardımcısı Lin Yi ve Asya ve Afrika İşleri Departman Direktörü Zhang Rong ve Gong Xu ile birlikte Marmara Grubu Vakfı'nı bir nezaket ziyaretinde bulundular. Yabancı Ülkelerle Dostluk Derneği Heyetinin kabulünde Dr. Akkan Suver, Marmara Grubu Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Lale Aytanç Nalbant ve Genel Sekreter Cafer Okray da hazır bulundular. Dr. Akkan Suver, Çin Halkının Yabancı Ülkelerle Dostluk Derneği Başkan Yardımcısı Lin Yi'i 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne de davet etti.

Binali Yıldırım’ı ziyaret

15 Ocak 2020 Salı - Okunma : 316

23. Avrasya Ekonomi Zirvesi bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde Dr. Akkan Suver, Milletvekilleri Şamil Ayrım ve Orhan Erdem ile Dr. Hüseyin Avcı’dan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti önceki Başbakan ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Önceki Başbakan ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ı 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet eden Heyet, kendisinin kısmet olursa bu yıl 5.defa Zirve’yi şereflendireceklerini de vurguladılar.

Patrik Yusuf Çetin’e ziyaret

15 Ocak 2020 Çarşamba - Okunma : 466

8-9 Nisan 2020 günleri İstanbul’da gerçekleşecek 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili olarak Dr. Akkan Suver, Cafer Okray ve Sezgin Bilgiç’ten oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti Süryani Ortodoks Patrik Vekili Yusuf Çetin’i makamında ziyaret ederek resmi davet mektubunu sundu.

Cui Wei’yi ziyaret

15 Ocak 2020 Çarşamba - Okunma : 384

Marmara Grubu Vakfı’nın 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde Genel Başkan Dr. Akkan Suver ile Genel Sekreter Cafer Okray, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Cui Wei’yi makamında ziyaret ettiler.

Memiş Kütükçü’ye ziyaret

14 Ocak 2020 Salı - Okunma : 290

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Dr. Hüseyin Avcı OSBÜK (Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu) Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü’yü ziyaret ederek, 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet ettiler. Ziyarette OSBÜK Genel Sekreteri Fatih Soysal da hazır bulundu.

Belarus Büyükelçisi Victor Rybak’e Ziyaret

14 Ocak 2020 Salı - Okunma : 386

23. Avrasya Ekonomi Zirvesi bilgilendirme ziyaretleri çerçevesinde Marmara Grubu Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Belarus’un Ankara Büyükelçisi Victor Rybak’i makamında ziyaret etti. Dr. Suver, Belarus ile Türkiye arasında mevcut bulunan yüksek ve samimi ilişkilerin ışığında Belarus’un önemli bir şahsiyetle 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde temsil edilmesinin önemi üzerinde durdu. Ziyarette, Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Dr. Hüseyin Avcı da hazır bulundu.

Estonya Büyükelçisi Annely Kolk’a ziyaret

14 Ocak 2020 Salı - Okunma : 415

8-9 Nisan 2020 günleri İstanbul'da tertiplenecek 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Estonya Büyükelçisi Annely Kolk’a bir nezaket ziyareti yaptılar. Ziyarette Dr. Akkan Suver Estonya’nın katılımına verdikleri önemi vurgulayarak, 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne Estonya’nın üst düzey seviyede katılımı konusunda Büyükelçi Annely Kolk'a destek istedi.

Büyükelçi Ilir Dugolliye Ziyaret

14 Ocak 2020 Salı - Okunma : 418

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Dr. Hüseyin Avcı 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili tanıtım ziyaretleri kapsamında Kosova’nın Ankara Büyükelçisi Ilir Dugolli'yi makamında ziyaret etti. Ziyarette, Dr. Akkan Suver, 8-9 Nisan 2020'de yapılacak Zirve'de Kosova'nın temsiline büyük önem verdiklerini vurguladı.

Dr. Akkan Suver, Jag Club Ayakkabı Merkezini ziyaret etti

10 Ocak 2020 Cuma - Okunma : 419

Dr. Akkan Suver, Türk ihracat sektöründe önemli bir yeri olan Jag Club Ayakkabı Merkezi'ni ziyaret etti. Dr. Suver; Süleyman Demirel'den Prens Charles'a uzayan ayakkabı kullanıcılarının yer aldığı Jag Club’ün Müzesi’ni ziyarette takdir duygularını Jag Club’un sahibi Ahmet Polat’a hayranlıkla ortaya koydu.