Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


İSTANBUL HAVA LİMANI AÇILDI

29 Ekim 2018 Pazartesi - Okunma : 812

Dünyanın en prestijli hava limanlarından biri olacak olan İstanbul Hava Limanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıldı. ( Haberin devamı için lütfen haber başlığını tıklayınız)

Karadağ Ulaştırma Bakanı Osman Nurkovic’i ziyaret

29 Ekim 2018 Pazartesi - Okunma : 944

Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver beraberinde Av. Serhat Tabanca ile birlikte İstanbul’da bulunan Karadağ Ulaştırma Bakanı Osman Nurkovic’i kaldığı otel’de ziyaret ederek, 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet etti. Zirve hakkında bilgi sunan Dr. Suver ve Tabanca Karadağ’ın katılmasına verdikleri önemi de ziyarette vurguladılar.

BÜYÜK MİLLET BAYRAMI, CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

28 Ekim 2018 Pazartesi - Okunma : 1416

Atatürk'ün "En Büyük Eserim" dediği Türkiye Cumhuriyeti bugün doksanbeşinci şeref yaşında. Marmara Grubu Vakfı olarak Bu Büyük Millet Bayramı'nda Büyük Atatürk'ü minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz. Benim fani vücudum bir gün elbet toprak olacaktır, lakin Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır diyerek Cumhuriyet’i bizlere armağan eden Büyük Atatürk, Vatan sana minnettardır. Rahat uyu.

Bakü Büyükelçimiz Erkan Özoral Dr. Akkan Suver ve Ayrımı Kabul Etti

26 Ekim 2018 Cuma - Okunma : 836

Türkiye'nin Azerbaycan Büyükelçisi Erkan Özoral Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım'ı makamında kabul etti. Kabulde Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım Marmara Grubu Vakfı ve gerçekleşecek 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında geniş bir bilgi sunumunda bulundular.

Azerbaycan Enerji Bakanı Parviz Shahbazov Marmara Grubu Heyetini Kabul Etti

26 Ekim 2018 Cuma - Okunma : 1014

Azerbaycan'da bulundukları süre zarfında Azerbaycan Enerji Bakanlığı'na bir ziyarette bulunan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım Azerbaycan Enerji Bakanı Parviz Shahbazov tarafından makamında kabul edildi. Kabulde Dr. Suver ve Şamil Ayrım Enerji Bakanı Parviz Shahbazov'a 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu ve Bakan Shahbazov'a davet mektubunu sundular.

Dr. Suver ve Ayrım Xezer Televizyonunda Gençlerle Bir Araya Geldi

26 Ekim 2018 Cuma - Okunma : 889

Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım Azerbaycan'da bulundukları süre zarfında Xezer Televizyonu'nun Hazar Aktüel programına katıldı. Tanınmış siyaset adamı, gazeteci ve şair Elçin Mirzebeyli'nin moderatörlüğünü yaptığı Hazar Aktüel programında üniversiteli gençlerle bir araya gelen Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım Humanitarian Forum, Socar'ın Star Rafinerisi ve Türkiye-Azerbaycan ilişkileri üzerine bir sohbet gerçekleştirdiler ve gençlerin sorularını cevapladılar.

Bakü 6. Uluslararası Humanitarian Forum Gerçekleşti

26 Ekim 2018 Cuma - Okunma : 943

Bakü 6. Uluslararası Humanitarian Forumu'na Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım birlikte katıldılar. Kuruluşundan beri Bakü Humanitarian Forumu'nda yer alan Dr. Suver ve Ayrım, "Yaratıcılık ve İnsan Gelişmesi" başlıklı Forum'da sivil toplum kuruluşu olarak ülkemizi temsil ettiler. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in konuşmasıyla açılan Forum'a 400 civarında düşünce ve devlet adamı katıldı.

Polonya Başkonsolosuna Ziyaret

23 Ekim 2018 Salı - Okunma : 1217

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Polonya İstanbul Başkonsolos'u Joanna Pilecka'yı makamında ziyaret ederek bilgi sunumunda bulundu. Dr. Akkan Suver Polonya'nın 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılımının önemi vurguladı.

Pakistan Başkonsolosuna Ziyaret

22 Ekim 2018 Pazartesi - Okunma : 900

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Pakistan İstanbul Başkonsolos'u Bilal Khan Pasha'yı makamında ziyaret ederek bilgi sunumunda bulundu. Dr. Akkan Suver Pakistan'ın 22. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılımının önemi vurguladı.

Bosna Hersek Konsolosuna Ziyaret

22 Ekim 2018 Pazartesi - Okunma : 1009

Dr. Akkan Suver ve Nigar Sargan Bosna Hersek İstanbul Konsolosu Rabija Masic'i makamında ziyaret ederek, 6-7 Şubat 2019 günü İstanbul'da tertiplenecek 22.Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu. Dr. Akkan Suver, sunumunun sonunda Bosna Hersek'in Avrasya Ekonomi Zirveleri'ne gösterdiği ilgi için konsolos Rabija Masic'in şahsında Bosna Hersek devletine teşekkür etti.