Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


ÇANAKKALE GEÇİLMEZ BÜYÜK ZAFERİN 100. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

19 Mart 2015 Perşembe - Okunma : 2076

Türk'ün ateş ile imtihanı olan Çanakkale Zaferi'nde Türk Ordusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Komutası altında yarattığı destan'la yalnız Çanakkale Boğazını değil bütün Türk coğrafyasının onur ve istiklalini korumuştur. Bir defa daha bu vesile ile Büyük Atatürk'ü anıyor, Şehitlerimize Rahmet diliyoruz.

11. KOBİ Zirvesi'nde Dr. Suver konuştu

12 Mart 2015 Perşembe - Okunma : 1408

TOSYÖV tarafından İstanbul'da tertiplenen 11. KOBİ Zirvesi'ne katılan Dr. Akkan Suver bir konuşma yaparak; "KOBİ Zirvelerinin tertiplenmesine büyük önem vermekteyiz" dedi.( Haberin devamı için lütfen resmin üzerini tıklayın)

DR. SUVER VE AYRIM AZERBAYCAN’A ÇALIŞMA ZİYARETİ YAPTI

11 Mart 2015 Çarşamba - Okunma : 4004

18. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım Bakü’ye bir günlük çalışma ziyaretinde bulundu. ( Haberin devamı için lütfen resmin üzerini tıklayın)

MARMARA GRUBU VAKFI HEYETİ PATRİK BARTHOLOMEOS’U ZİYARET ETTİ

10 Mart 2015 Salı - Okunma : 2732

Marmara Grubu Vakfı’nın Dr. Akkan Suver, Dr. Fatih Saraçoğlu, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel ve Cafer Okray’dan oluşan heyeti, Patrik Bartholomeos’u makamında ziyaret ederek, 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları hakkında bilgi sundu. Avrasya Ekonomi Zirveleri’nin uluslararası alanda ortaya koyduğu çalışmaları takdir ettiğini belirten Patrik Bartholomeos, davete katılacağını kabulde belirtti.

BELARUS BAŞKONSOLOS’U IGOR BELY MARMARA GRUBU VAKFI’NDAYDI

09 Mart 2015 Pazartesi - Okunma : 2978

Belarus Devleti’nin İstanbul Başkonsolos’u Igor BELY Marmara Grubu Vakfı’nı ziyaret ederek, Dr. Akkan Suver'le 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarette Vakfın Şeref Defteri’ni de imzalayan Başkonsolos Igor BELY, 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde Belarus’un önemli bir heyetle temsil edileceğini söyledi.

BUGUN 8 MART 2015 BURADAN YETKILILERE HATIRLATIYORUZ

07 Mart 2015 Cumartesi - Okunma : 2614

ANAYASAMIZIN 10. MADDESİ DER Kİ, "KADIN VE ERKEKLER EŞİT HAKLARA SAHİPTİR VE DEVLET BU EŞİTLİĞİ SAĞLAMAKLA YÜKÜMLÜDÜR!" BAŞTA TBMM OLMAK ÜZERE YARGIYI, BAKANLARI, BAŞBAKANI VE CUMHURBAŞKANINI ANAYASANIN 10. MADDESİNDEKİ YÜKÜMLÜLÜKLERİNİN TAKİPÇİSİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ. MARMARA GRUBU VAKFI AB VE İNSAN HAKLARI PLATFORMU

ARNAVUTLUK CUMHURBAŞKANI NİSHANİ MARMARA GRUBU VAKFI’NI KABUL ETTİ

06 Mart 2015 Cuma - Okunma : 3692

Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bujar Nishanı, Tirana’da Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Dr. Akkan Suver, Şamil Ayrım, İbrahim Aksoy ve Bahadır Aksoy’dan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti’ni kabul etti. ( Haberin devamı için lütfen resmi tıklayınız)

ŞEKER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

03.03.2015 - Okunma : 1266

Dr. Akkan Suver Bosna - Hersekteydi

03 Mart 2015 Salı - Okunma : 3508

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver beraberinde Saygın Narin, Umut Barış Dönmez ve Nigar Sargan'dan oluşan bir heyet ile Bosna Hersek'e 1 günlük çalışma ziyareti yaptı. Çalışma ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Mladen Ivanic tarafından kabul edilen Dr. Akkan Suver Başkanlığı'ndaki heyeti Başbakan Vjekoslav Bevanda da iş yemeğinde misafir etti.

İsrail Başkonsolosu Marmara Grubu Vakfındaydı

24 Şubat 2015 Salı - Okunma : 3353

İsrail'in İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti. Ziyarete, 18. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları hakkında bilgi alan Başkonsolos Shai Cohen, İsrail'in bu etkinliklerin devamlı katılımcısı olduğunu belirtti.