Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Romanya Başbakanı Vasilica Viorica Dancila Dr. Akkan Suver'e ödül verdi.

2 Nisan 2019 Salı - Okunma : 1236

Romanya Başbakanı Vasilica Viorica Dăncilă Dr. Akkan Suver'e “Vincit Amor Patriae " Ödülü verdi. Komünizmin Avrupa'da çöküşünün 30. yılı münasebetiyle Bükreş'te düzenlenen özel bir törenle Romanya Başbakanı Vasilica Viorica Dăncilă Dr. Akkan Suver'e ödül verdi. Dr. Akkan Suver'e ödülü Romanya önceki Cumhurbaşkanı Emil Constantinescu sundu.

Dr. Akkan Suver Levant Enstitüsü Toplantısında konuştu

2 Nisan 2019 Salı - Okunma : 1050

Dr. Akkan Suver, Romanya'nın başkenti Bükreş'te Kraliyet Sarayı'nda düzenlenen Küresel Barış için Levant Enstitüsü toplantısında konuştu. Konuşmasında Dr. Akkan Suver Levantenlerin küreselleşmeye ve barışa yaptıkları katkıyı anlattı. (Haberin devamı için lütfen haber başlığını tıklayınız)

Füsun Aramaza Ziyaret

2 Nisan 2019 Salı - Okunma : 1359

Bükreş'te bulunan Marmara Grubu Vakfı heyeti Türkiye'nin Bükreş Büyükelçisi Füsun Aramaz'ı ziyaret etti. Dr. Akkan Suver, Cafer Okray, Av. Serhat Tabanca'dan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Büyükelçi Füsun Aramaz'ı başladığı yeni görevinden dolayı tebrik etti ve Marmara Grubu Vakfı'nın çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

KAGİDER Kadın Girişimciler Derneği Akşam Yemeği

1 Nisan 2019 Pazartesi - Okunma : 1104

KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği) Başkanı Sanem Oktar ve Yönetim kurulu üyeleri, KAGİDER Kurucu Üyelerine ve önceki dönemin Yönetim Kurullarında bulunanlara bir akşam yemeği verdi. Eski hatıraların dile getirildiği gecede Kurucu Üyelerden Müjgan Suver de hazır bulundu. Kurucu üyelere teşekkür edilen gecede, kadın girişimcilerin sorunları gündeme getirildi.

Doğu Avrupada Komünizmin Çöküşünün 30 Yılı toplantısı başladı

1 Nisan 2019 Pazartesi - Okunma : 1038

Romanya'nın başkenti Bükreş'te Doğu Avrupa'da Komünizmin Çöküşünün 30. Yılı toplantısı Romanya'nın önceki Cumhurbaşkanı Emil Constantinescu'nun açış konuşmasıyla çalışmalarına başladı. Marmara Grubu Vakfı adına Dr. Akkan Suver’in, Cafer Okray’ın ve Av. Serhat Tabanca'nın katıldığı toplantı iki gün sürecek. Sabah oturumunda bir konuşma yapan Romanya Senatosu Başkanı Valim Popescu Tariceanu toplantının Romanya'da yapılmasının önemini vurguladı.

Ali Rıza Arslan ITOda konuştu

29 Mart 2019 Cuma - Okunma : 827

İstanbul Ticaret Odası'nda tertiplenen bir toplantıyla inşaat sektörünün yurt içi ve yurt dışı sorunlarına çözüm önerileri gündeme getirildi. Toplantıda söz alan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Arslan iki bin civarında alt sektörü ilgilendiren inşaat sektörüne ait çözümler öne sürdü.

Kırgızistan’dan davet

22 Mart 2019 Cuma - Okunma : 1314

Kırgızistan Yatırım Bakanlığı’ndan Zhusupbekov Tayir Kamaldinovich Başkanlığında bir heyet Dr. Akkan Suver’i makamında ziyaret ederek, bu yaz gerçekleşecek uluslararası Türk Dünyası Kurultayı’na davet etti. Davette Ünlü Kırgız Yazar Mamad Bolot da hazır bulundu.

Makedonya Devlet Bakanı Elvin Hasan Marmara Grubu Vakfıyla biraraya geldi

21 Mart 2019 Perşembe - Okunma : 1375

Madalya Töreni münasebetiyle Üsküp’te bulunan Marmara Grubu Vakfı’nın Dr. Akkan Suver, Müjgan Suver, Ali Rıza Arslan, Serhat Tabanca, Sezgin ve Işıl Bilgiç' ten oluşan Heyetine Makedonya Devlet Bakanı Elvin Hasan bir iş yemeği verdi. Yemekte gelecek 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nin ana hatları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Ali Rıza Arslan Balkan Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi oldu

21 Mart 2019 Perşembe - Okunma : 1536

Marmara Grubu Vakfı İcra Konseyi Üyesi Ali Rıza Arslan merkezi Üsküp’te bulunan Balkan Üniversitesi Mütevelli Heyet üyeliğine seçildi. Balkan Üniversite’si Mütevelli Heyeti ve Rektörüyle biraraya gelen Ali Rıza Arslan’a Üniversite’de geniş çaplı bir brifing verildi.

Jelena Miladcic’e Ziyaret

21 Mart 2019 Perşembe - Okunma : 1141

Dr. Akkan Suver’in Madalya Töreni münasebetiyle Üsküp’te bulunan Marmara Grubu Vakfı Heyeti Montenegro (Karadağ) Üsküp Maslahatgüzarı Jelena Miladcic’İ Karadağ Büyükelçiği’nde ziyaret etti.