Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Aktan Ago’ya ziyaret

12 Mart 2021 Cuma - Okunma : 148

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver Kuzey Makedonya İstanbul Başkonsolosu Aktan Ago’yu konsolosluk ofisinde ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver Kuzey Makedonya Başkonsolosu Aktan Ago’yu 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında geniş bilgi sunumunda bulunarak, Kuzey Makedonya’nın daha önceki Zirvelerde olduğu gibi 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde yüksek seviyede katılımın devam etmesini arzu ettiklerini belirtti.

Av. Turan Hançerli’ye ziyaret

12 Mart 2021 Cuma - Okunma : 180

Marmara Grubu Vakfı’nın Dr. Akkan Suver, Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Engin Köklüçınar ve Sezgin Bilgiç’ten oluşan Heyeti, Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli’yi makamında ziyaret ederek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu.

Bangladeş Ankara Büyükelçisi Marmara Vakfı’ndaydı

10 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 159

Bangladeş’in Ankara’ya Büyükelçisi Mosud Mannan Marmara Grubu Vakfı’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. 7-9 Temmuz 2021 günleri tertiplenecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili de görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Büyükelçi Mosud Mannan’a Bangladeş’in katılımına Marmara Grubu Vakfı’nın verdiği önem vurgulandı. Ziyarette Marmara Grubu Vakfı’ndan Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç, Yönetim Kurulu Üyesi Lale Aytanç Nalbant ve Mütevelli Heyet Üyesi Bilal Bilici hazır bulundular.

Misbah Demircan’a ziyaret

10 Mart 2021 Çarşamba - Okunma : 196

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Misbah Demircan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreter Cafer Okray'ı kabul etti. Dr. Suver ve Okray, Bakan Yardımcısı Demşrcan'a 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundular. Kabulde Bakan Müşaviri Kaan Şahinalp de hazır bulundu.

Tacikistan Ankara Büyükelçisi Mahmadali Rajabiyon’a ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 63

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri kapsamında Tacikistan’ın Ankara Büyükelçisi Mahmadali Rajabiyon’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Tacikistan’ın Ankara Büyükelçisi Mahmadali Rajabiyon’a 7-9 Temmuz 2021 günleri gerçekleşecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sundu. Dr. Akkan Suver, 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne Tacikistan’ın katılımını büyük önem verdiklerini vurguladı.

Belarus Ankara Büyükelçisi Victor Rybak’ı ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 88

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Belarus’un Ankara Büyükelçisi Victor Rybak’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Belarus’un Ankara Büyükelçisi Victor Rybak’a 7-9 Temmuz 2021 günleri gerçekleşecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundular. Dr. Akkan Suver, 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne Belarus’un yüksek seviyede katılımını beklediklerini vurguladı.

Bulgaristan Ankara Büyükelçisi Angel Tcholakov’a Ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 100

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri kapsamında Bulgaristan Ankara Büyükelçisi Angel Tcholakov’u makamında ziyaret etti. Ziyarette, Dr. Akkan Suver, Bulgaristan’ın Avrasya Ekonomi Zirveleri'ne gösterdiği ilgi ve yüksek seviyedeki katılımının bu yıl da devam etmesini arzu ettiklerini söyledi.

Kuzey Makedonya Ankara Büyükelçiliğine ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 129

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Kuzey Makedonya’nın Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Mimoza Halili ile görüştüler. Görüşmede Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Kuzey Makedonya’nın Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Mimoza Halili 7-9 Temmuz 2021 günleri gerçekleşecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sundu. Kuzey Makedonya’nın geçmiş yıllarda Avrasya Ekonomi Zirveleri'ni üst düzeyde şereflendirdiğini belirten Dr. Akkan Suver, 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde Kuzey Makedonya’nın katılımını beklediklerini vurguladı.

Filistin Ankara Büyükelçisi Faed K. A. Mustafa’yı ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 144

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Filistin’in Ankara Büyükelçisi Faed K. A. Mustafa’ya bir nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette, Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray Filistin’in Ankara Büyükelçisi Faed K. A. Mustafa’yı 7-9 Temmuz 2021 günleri gerçekleşecek 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sundu. Dr. Akkan Suver, 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne Filistin’in katılımını beklediklerini vurguladı.

Gürcistan Ankara Büyükelçisi George Janjgava’ya Ziyaret

9 Mart 2021 Salı - Okunma : 130

24. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri kapsamında Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray’dan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Gürcistan Ankara Büyükelçisi George Janjgava’yı elçilik makamında ziyaret ederek, Gürcistan’ın daha önceki yıllarda olduğu gibi 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne de Gürcistan’ın yüksek seviyede katılımı konusunda Büyükelçisi George Janjgava’dan desteklerini beklediklerini ilettiler. Dr. Akkan Suver Büyükelçisi George Janjgava’yı 24. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde görmekten de mutlu olacaklarını ayrıca belirtti.