Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Müjgan Suver Denge ve Denetleme Ağı adına Basın Açıklaması yaptı

08 Ocak 2014 Çarşamba - Okunma : 3347

Marmara Grubu Vakfı'ndan Müjgan Suver Denge ve Denetleme Ağı adına bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada " Bir süredir hepimizin gündemini işgal eden kriz, Türkiye’de etkin bir denge ve denetleme mekanizmasının oluşturulamamış olmasının sonucudur. Başta Anayasa olmak üzere tüm mevzuat, uygulama ve devlet yapılanmasının güçlü bir denge ve denetleme mekanizmasına dayanması kaçınılmaz bir zorunluluktur." dendi.

Marmara Grubu Vakfı Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilcisi Büyükelçi Uğur Kenan İpek'i ziyaret etti

07 Ocak 2014 Salı - Okunma : 5123

Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Cenk Saltık, göreve yeni atanan Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilcisi Büyükelçi Uğur Kenan İpek'i ziyaret etti ve Vakıf çalışmaları hakkında Büyükelçi İpek'e bilgi verdi.

Dr. Akkan Suver Bloomberg Habertürk TVde

07 Ocak 2014 Salı - Okunma : 3502

Bloomberg Habertürk TV ana haber bültenine katılan Dr. Akkan Suver 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi verdi.

Marmara Grubu Vakfı Sırbistan Büyükelçisi'ni ziyaret etti

03 Ocak 2014 Cuma - Okunma : 2911

Ankara bulunan Dr. Akkan Suver ve Ertuğrul Kumcuoğlu, Sırbistan Ankara Büyükelçisi Danilo Vujetic'i ziyaret ederek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Marmara Grubu Vakfı Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret etti

03 Ocak 2014 Cuma - Okunma : 3321

Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Ertuğrul Kumcuoğlu Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu makamında ziyaret ederek Bakan Çavuşoğlu'nu 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet etti. Bakan Çavuşoğlu 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılacağını ifade etti.

Dr. Akkan Suver Karaköy Rotary Kulübü'nde yaptığı konuşmada Avrasya felsefesini, Balkanları ve temsil ettiği Karadağ'ı anlattı

26 Aralık 2013 Perşembe - Okunma : 3507

Seçkin bir Rotaryen gruba hitap eden Dr. Suver, geride bırakılan yıllar içinde ortaya konan Avrasya felsefesini özetlerken, Türkiye'nin aktör olan rolünü de gündeme getirdi.

MARMARA GRUBU VAKFININ AKADEMİK KONSEY TOPLANTISI 19 ARALIK 2013 GÜNÜ GERÇEKLEŞTİ

20 Aralık 2013 Cuma - Okunma : 3039

Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Sayın Vali Doç. Dr. Ulvi Saran'ın misafir konuşmacı olarak katıldığı Marmara Grubu Vakfı Akademik Konsey Toplantısı 19 Aralık 2013 günü İstanbul WOW Hotel'de gerçekleşti.

Çin Televizyonu Marmara Grubu Vakfında

19 Aralık 2013 Perşembe - Okunma : 3086

Çin Halk Cumhuriyeti Televizyon kanalı Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu'nun da hazır bulunduğu görüşmede Dr. Akkan Suver ile bir röportaj yapan Çin Halk Cumhuriyeti basın mensupları, Çin-Türkiye ilişkileri hakkında Marmara Grubu Vakfı'nın görüşlerini dinledi.

MARMARA GRUBU VAKFI PATRİK BARTHOLOMEOSU ZİYARET ETTİ

18 Aralık 2013 Çarşamba - Okunma : 3073

17. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları içinde Marmara Grubu Vakfı Dr. Akkan Suver, Cafer Okray, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Cengiz Güldamlası ve Cenk Saltık'tan oluşuna bir heyetle Patrik Bartholomeos'u makamında ziyaret etti. 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne yapılan daveti kabul eden Patrik Bartholomeos, Marmara Grubu Vakfı'nın çalışmalarını takdir ettiğini de belirtti.

Kore İstanbul Başkonsolosu Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti

18 Aralık 2013 Çarşamba - Okunma : 3083

Kore İstanbul Başkonsolosu Taedong Jeon Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret etti. Dr. Akkan Suver ile görüşen Başkonsolos Taedong Jeon vakıf hakkında bilgi aldı.