Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Dr. Akkan Suver'e Viyana Ekonomik Forumu'ndan Ödül

25 Kasım 2013 Pazartesi - Okunma : 5093

Viyana Ekonomik Forumu'nun 24 ve 25 Kasım 2013 günleri Viyana'da tertiplediği 10. Yıl Jübile Törenleri'ne katılan Dr. Akkan Suver'e ödül verildi. Törenlere Karadağ Başbakanı Milo Dukanovic ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama da birer konuşma yaptılar. Avrupa'nın önemli siyaset, devlet ve işadamlarını bünyesinde toplayan Viyana Ekonomik Forumu'nun Başkanlığını eski Şansölye Erhard Busek, Genel Sekreterliğini ise Büyükelçi Elena Kirtcheva yapmaktadır.

Dr. Akkan Suver Karadağ'daydı

22 Kasım 2013 Cuma - Okunma : 4995

Karadağ( Montenegro) Biyelopole (Akova) şehrinde Milletvekili Rıfat Rastoder tarafından tertiplenen Türkiye-Karadağ işbirliği toplantısına katılan Dr. Akkan Suver, Türkiye-Karadağ ekonomik ilişkileri üzerine bir sunum yaptı. Dr. Suver'in katıldığı bu toplantı Karadağ basınında büyük ilgi uyandırdı.

Azerbaycan Fotoğraf Sergisi Açıldı

21 Kasım 2013 Perşembe - Okunma : 4884

Dr. Akkan Suver, Şamil Ayrım ve Müjgan Suver, Avrupa Azerbaycan Topluluğu ( The European Azerbaijan Society) tarafından İstanbul'da tertiplenen "Objektifteki Azerbaycan" Sergisi'nin açılışına katıldılar. Conde Nast'ın Küratörlüğünde ve Caroline Metcalfe ile Henry Dalla'ın fotoğraflarından oluşan Sergi'de Marmara Grubu Vakfı heyetini Rena Rzaeva ile birlikte görmektesiniz.

Marmara Grubu Vakfı Hahambaşı'yı ziyaret etti

20 Kasım 2013 Çarşamba - Okunma : 4458

Marmara Grubu Vakfı 4-6- Şubat 2014 günleri İstanbul'da tertiplenecek 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Hahambaşı Rav İsak Haleva'yı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Dr. Akkan Suver Cem Tv'de Haydar Aliyev'i anlattı

17 Kasım 2013 Pazar - Okunma : 4174

Cem TV'de yapılan HAYDAR ALİYEV'i Anma Toplantısı'nda konuşan Dr. Akkan Suver Merhum Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'in, çağın büyük önderi olarak gerçekleştirdiği çalışmaları ve Azerbaycan, Dünya Türklüğü ile Türkiye münasebetlerini ortaya koyan bir konuşma yaptı.

Marmara Grubu Vakfı Belçika'nın Kral Günü kutlamalarına katıldı

15 Kasım 2013 Cuma - Okunma : 4800

Belçika Kral Günü vesilesi ile Belçika Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen kokteyle Marmara Grubu Vakfı'nı temsilen Cenk Saltık katıldı.

Marmara Grubu Vakfı Dünya Ahıska Türkleri Birliği Başkanı Ziyatdin Kassanov'la görüştü

14 Kasım 2013 Perşembe - Okunma : 4827

Kazakistan Meclis Başkanı Yardımcısı ve Dünya Ahıska Türkleri Birliği Başkanı Ziyatdin Kassanov'a Beykent Üniversitesi tarafından Fahri Doktora verildi. Doktora törenine katılan Marmara Grubu Vakfı heyeti merasim öncesinde Rektör Prof. Dr. Emin Karahan tarafından kabul edildiler.

Marmara Grubu Vakfı Türkmenistan Milli Günü'nü kutladı

11 Kasım 2013 Pazartesi - Okunma : 4364

Türkmenistan'ın Milli Günü Resepsiyonu'na katılan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım, Başkonsolos Orazmukhamed Charyev'in şahsında Türkmenistan'ın bağımsızlığını kutladı.

Marmara Grubu Vakfı Büyükelçi Mehmet Dönmez'in görevden ayrılışı nedeniyle düzenlenen resepsiyona katıldı

11 Kasım 2013 Pazartesi - Okunma : 7022

Danimarka Büyükelçiliği'ne atanan Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Dönmez'in görevden ayrılışı nedeniyle Hilton Otel'de düzenlenen veda resepsiyonuna Marmara Grubu Vakfı'nı temsilen Cenk Saltık katıldı.

Marmara Grubu Vakfı Ankara'daki Büyükelçilikleri ziyaret etti - 7-8 Kasım

08 Kasım 2013 Cuma - Okunma : 5657

7-8 Kasım tarihlerinde Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım 17. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Ankara'ya iki günlük bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Dr. Akkan Suver ve Şamil Ayrım; Moldova, Hollanda, Slovakya, Güney Afrika, Kolombiya, Karadağ, Arjantin, Katar, Uganda, Fas, Endonezya ve Senegal Büyükelçileri ile görüştü.