Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Marmara Grubu Vakfı Yeni Yılı Kutladı

25 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 942

Marmara Grubu Vakfı Yönetimi 2021 yılının son haftasında, Mütevelli Heyet Üyesi Av. Belgin Tanrıverdi'nin evinde bir araya geldi.

Büyükelçi Ömer Önhon Marmara Grubu Vakfı'ndaydı

24 Aralık 2021 Cuma - Okunma : 844

Türkiye'nin son Suriye Büyükelçisi emekli Büyükelçi Ömer Önhon, Marmara Grubu Vakfı'nda Türkiye-Suriye münasebetleri üzerine bir konferans verdi. Suriye konusunda bir de kitap kaleme almış olan Büyükelçi Ömer Önhon, kapsamlı konuşmasında yaşadıklarından ve uluslararası arenada gerçekleşen toplantılarda şahit olduğu olaylardan örnekler verdi.

Abdullah Gül'e Ziyaret

22 Aralık 2021 Çarşamba - Okunma : 866

Marmara Grubu Vakfı'nın 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Başkan Yardımcısı Yüksel Çengel, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Genç Kuşak Marmara Gruplular Ekümenik Patrik Bartholomeos'u Ziyaret Etti

22 Aralık 2021 Çarşamba - Okunma : 903

Marmara Grubu Vakfı gerek çalışmalarıyla ilgili bilgi sunumunda bulunmak gerekse de 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet dileğiyle Ekümenik Patrik Bartholomeos'a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Dr. Akkan Suver ziyarette Genç Kuşak Marmara Gruplular'dan küçük bir grubu da Ekümenik Patrik Bartholomeos'a takdim etti.

Marmara Grubu Vakfı Makedonya Ziyareti

21 Aralık 2021 Salı - Okunma : 857

25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Marmara Grubu Vakfı Heyeti Üsküp'ü ziyaret etti.

Kağıthane Sadabad Bahçesi İçindeki Sedef Atölyesi’ne Ziyaret

18 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 657

Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Nedret Apaydın, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Emre Ağaoğlu, Sedefkar Hilmi Emekli ve Udi Necmettin Aslan, Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet üyesi Mahmut Saklı’yı misafir ettiler.

Dr. Akkan Suver, Azertac'a Brüksel'de geçirilen Güney Kafkasya toplantılarını değerlendirdi

18 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 703

Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver Azertac'a Brüksel'de gerçekleşen Güney Kafkasya toplantıları ile ilgili bir demeç verdi.

Bangladeş Gecesi Etkinliği Gerçekleşti

18 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 825

Bangladeş İstanbul Başkonsolosu Dr. Mohamed Monirul Islam tarafından düzenlenen Bangladeş Gecesi etkinliği İstanbul'da gerçekleşti.

Khishigsuren Sharav'a Ziyaret

17 Aralık 2021 Cuma - Okunma : 631

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi hazırlıkları kapsamında Moğolistan Başkonsolosu Khishigsuren Sharav’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

İtalya Başkonsolosluğu’na Ziyaret

17 Aralık 2021 Cuma - Okunma : 668

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Genel Sekreteri Cafer Okray, 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında İtalya Başkonsolosluğu’na bir çalışma ziyaretinde bulundular.