Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


TOSYÖV Genel Kurulu’nu Dr. Akkan Suver yönetti

25 Mayıs 2016 Çarşamba - Okunma : 2883

TOSYÖV ‘ Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı) Genel Kurulu, Ankara’da Sanayi Odası’nda yapıldı. Dr. Akkan Suver’in Genel Kurul Başkanlığı’nı yaptığı toplantıda, bugüne kadar misyonunu başarıyla yerine getiren bir sivil toplum örgütünün Başkanı olarak Yalçın Sönmez, bayrağı Nezih Kuleyin’e devretti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür

- Okunma : 3964

Marmara Grubu Vakfı, 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Marmara Grubu Vakfı Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmanoğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel, Müjgan Suver ve Av. Ercüment Güvercin’den oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Başkan Ekrem İmandğlu’na Avrasya Ekonomi Zirveleriyle ilgili bilgi sunumu yaptı.

Marmara Grubu Vakfı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

16 Mayıs 2016 Pazartesi - Okunma : 2974

Marmara Grubu Vakfı’nın siyasi Parti Genel Başkanlarına yaptığı Avrasya Ekonomi Zirvelerini bilgilendirme ziyaretleri kapsamında Şamil Ayrım başkanlığında Yüksel Çengel, Müjgan Suver, Engin Köklüçınar, Cahit Karakullukçu, Cengiz Balkan ve Deniz Karakullukçu’dan oluşan heyet Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Haydar Aliyev, doğumunun 93. Yılında İstanbul’da anıldı

10 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 3130

Azerbaycan’ın Milli Lideri Haydar Aliyev doğumunun 93. Yılında, İstanbul Başkonsolosu Mesim Hacıyev tarafından tertiplenen bir törenle anıldı. Kalabalık bir topluluğun huzurunda gerçekleşen törende söz alan hatipler, Haydar Aliyev’in Azerbaycan’ın bütünlüğü için ortaya koyduğu çalışmalar gündeme getirildi. Dr. Akkan Suver’in enerji stratejisini gündeme getirdi.

İsrail’in Bağımsızlık Bayramı kutlandı

10 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 3148

İsrail Devleti’nin Bağımsızlığının 68. Yıldönümü dolayısıyla Başkonsolos Shai Cohen’in verdiği resepsiyona Marmara Grubu Vakfı adına Müjgan ve Dr. Akkan Suver katıldı. Zorlu Center’da yapılan Resepsiyona İsrailli sanatçı Ester Rada’nın konseriyle renklendi.

TÜRKİYE ŞİŞE ve CAM FABRİKALARI’NA TEŞEKKÜR

9 Mayıs 2016 Pazartesi - Okunma : 3537

19. Avrasya Ekonomi Zirvesi sırasında tertiplenen muhteşem Şişe Cam Sergisi’yle Türk sanatının benzersiz örneklerini misafirlere sunan Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman’a Marmara Grubu Vakfı Yönetimi bir teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarete katılan Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Müjgan Suver, Cafer Okray ve Nuri Artok, Genel Müdür Prof. Dr. Ahmet Kırman’ı gelecek yıl gerçekleşecek 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili de bilgilendirdiler.

WOW OTEL'E TEŞEKKÜR

6 Mayıs 2016 Cuma - Okunma : 3446

19. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nde ev sahipliği yapan WOW Otel’in yöneticilerini Dr. Akkan Suver ve Engin Köklüçınar makamlarında ziyaret ederek, Vakfın teşekkürlerini sundular. Ziyarette WOW İstanbul Hotels & Convention Center Genel Koordinatörü Ziya Cihan ile Wow İstanbul Hotels & Convention Center Genel Müdürü Zeynep Peker hazır bulundular.

İbrahim Aybar’a teşekkür edildi

5 Mayıs 2016 Perşembe - Okunma : 2990

Dr. Akkan Suver ve Av. Ercüment Güvercin, 19. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne gösterdiği yüksek dikkat ve özenden dolayı Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar’ı makamında ziyaret ederek, Vakfın teşekkürlerini sundu. Gene ziyaret esnasında Dr. Suver gelecek yıl gerçekleşecek 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumu da yaptı.

Marmara Grubu Vakfı Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ı ziyaret etti

4 Mayıs 2016 Çarşamba - Okunma : 3163

Marmara Grubu Vakfı, gelecek yıl tertiplenecek 20. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Müjgan Suver, Cafer Okray ve Nuri Artok’tan oluşan bir heyetle Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ı makamında ziyaret ederek bilgi sunumu yaptı.

Macaristan İstanbul Başkonsolosluğu yeni binasında

3 Mayıs 2016 Salı - Okunma : 3190

Dr. Akkan Suver ve Müjgan Suver, Macaristan İstanbul Başkonsolosluğunun yeni ofisinin hizmete girmesi münasebetiyle, Macaristan’ın İstanbul Başkonsolosu Balazs Hendrich ve eşi’ni ziyaret etti. İstanbul Macar Enstitüsünün yeni binasını da ziyaret eden Dr. Suver’e Macar Kültür Merkezi Müdürü Gabor Fodor bilgi sunumu yaptı.