Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Gemad Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladı.

7 Ekim 2023 Cumartesi - Okunma : 462

Gemad (Genel Maden İşletmecileri Derneği) Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlamak için özel bir gece tertipledi. Gecede Milten Holding Yönetim Kurulu ve GEMAD Başkanı Cemil Ökten yaptığı konuşmada, Cumhuriyetin 100 yılını kutladı ve:(Hiç bir kazanç başkalarının zararı pahasına edilemez) dedi. Gecede sektöre katkıda bulunanlara ödüller de verildi.

Ece Aytulun ile Yunus Özdemir evlendi

7 Ekim 2023 Cumartesi - Okunma : 898

Devlet önceki Bakanları’ndan Ali Talip Özdemir'in oğlu Yunus Özdemir Antalya'da Gloria Otel Tesisleri'nde müstesna bir düğünle Ece Aytulun ile evlendi. Büyük ve seçkin bir misafir topluluğunun yer aldığı Düğün'de Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver, Cengiz Balkan, Ahmet Polat eşleriyle hazır bulundular. Antalya Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in kıydığı Nikaha, Antalya Valisi Hulusi Şahin de katıldı. Marmara Grubu Vakfı olarak genç çiftleri kutluyoruz.

Dragan Mihaljevic’e ziyaret

5 Ekim 2023 Perşembe - Okunma : 330

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Saklı Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosu Dragan Mihaljevic’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Dr. Akkan Suver gelecek yıl tertiplenecek 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında Başkonsolos Dragan Mihaljevic’e geniş bilgi sunarak. Bosna Hersek’in 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılımına verdikleri yüksek önemi gündeme getirdi. Ziyarette Kent Üniversitesi Protokol Müdürü Cihan Sancak ile Kent Üniversite’sinden Selin Sibel Bulut ve Bosna Hersek İstanbul Konsolosu Enisa Komar ‘da hazır bulundu.

Andrey Buravov’u ziyaret

5 Ekim 2023 Perşembe - Okunma : 304

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Saklı Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Andrey Buravov’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Dr. Akkan Suver gelecek yıl tertiplenecek 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulunarak, Rusya Federasyonu’nun 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne katılımına verdikleri yüksek önemi gündeme getirdi.

Roman Nedilskyye ziyaret

3 Ekim 2023 Salı - Okunma : 339

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Genel Sekreteri Sezgin Bilgiç; Ukrayna İstanbul Başkonsolosu Roman Nedilsky'e bir çalışma ziyaretinde bulundu. Ziyarette Dr. Akkan Suver ve Sezgin Bilgiç Ukrayna Başkonsolosu Roman Nedilsky'e 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Kenichi Kasaharaya ziyaret

3 Ekim 2023 Salı - Okunma : 335

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Japonya İstanbul Başkonsolosu Kenichi Kasahara'ya bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Dr. Akkan Suver, 27.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu. Dr. Akkan Suver ayrıca gelecek yıl Türkiye Japonya diplomatik ilişkilerinin 100.yılının, 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nde özel bir oturumla ele alınması önerisinde bulundu. Görüşmede Ekonomi Bölümünden Konsolos Machida Yutaka da hazır bulundu.

Mustafa Ergin TBMM’de ziyaretler gerçekleştirdi.

2 Ekim 2023 Pazartesi - Okunma : 419

Yeni yasama yılının başlaması münasebetiyle Marmara Grubu Vakfı İcra Konseyi Üyesi Mustafa Ergin TBMM'de ziyaretler gerçekleştirerek Marmara Grubu Vakfı'nın başarı dileklerini sundu. Mustafa Ergin; İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Adana Milletvekili Bilal Bilici'yi ayrı ayrı makamlarında ziyaret etti.

Mohammed Nore-Alemi ziyaret

2 Ekim 2023 Pazartesi - Okunma : 399

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Bangladeş İstanbul Başkonsolosu Mohammed Nore-Alem'yi makamında ziyaret ederek 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu. Dr. Akkan Suver, 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi 'ne Bangladeş' in katılımına verdikleri yüksek önemi gündeme getirdi.

Branislav Karadzic'e ziyaret

2 Ekim 2023 Pazartesi - Okunma : 335

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Karadağ İstanbul Başkonsolosu Branislav Karadzic'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver gelecek yıl tertiplenecek 27. Avrasya Ekonomi Zirvesi 'ne Karadağ'ın katılımına verdikleri yüksek önemi gündeme getirdi.

Dr. Akkan Suver Burhaniye Karadağ Göçmenleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti.

1 Ekim 2023 Pazar - Okunma : 443

Karadağ (Montenegro) Balıkesir Fahri Konsolosu ve Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Burhaniye Karadağ (Montenegro) Göçmenleri Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği'ni ziyaret etti. Ziyarette Dr. Akkan Suver Adil Özuzun'dan çalışmaları hakkında bilgi aldı ve kendisini tebrik etti.