Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suverin KEİPA Uluslararası Sekreteryası Ziyareti

20 Şubat 2023 Pazartesi - Okunma : 778

Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı Başkanı Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Mahmut Saklı, 20 Şubat 2023 tarihinde, İstanbul'da KEİPA Uluslararası Sekreteryasını ziyaret ederek KEİPA Genel Sekreteri Sn. Asaf Hajiyev ile görüşmüşlerdir. Ziyarette, Marmara Grubu Vakfı'nın faaliyetleri hakkında Sn. Hajiyev’e bilgi sunmuş ve 13-15 Mart 2023 tarihlerinde, İstanbul'da düzenlenecek 26. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılım davetinde bulunmuştur.

Selçuk Sarıyara Ziyaret

16 Şubat 2023 Perşembe - Okunma : 569

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Sarıyar'a Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreter Cafer Okray bir nezaket ziyaret yaparak 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundular. Ziyarette Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray İstanbul Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Sarıyar'a katılımcı ülkeler ve Zirveye teşrif eden şahsiyetler hakkında bilgi de verdiler.

Deprem Bölgelerinde Marmara Grubu Vakfı da yara sarmaya çalıştı...

13 Şubat 2023 Pazartesi - Okunma : 923

Büyük felaketin yaşandığı deprem bölgelerinde, Marmara Grubu Vakfı mensupları da diğer sivil toplum kuruluşları gibi, özverili çabalarıyla yaraların sarılmasına çalıştı.

Kara Gün

6 Şubat 2023 Pazartesi - Okunma : 678

Türkiye büyük bir felaket yaşıyor. Yaşadığımız bu acıyı hep birlikte en kısa sürede atlatacağımıza olan yüksek inancımızla milletimize geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Birlik, beraberlik ve dayanışma ile bu felaketten kurtulacağımıza inanıyoruz.

İspanya Büyükelçisine Ziyaret

2 Şubat 2023 Perşembe - Okunma : 576

İspanya'nın Ankara Büyükelçisi Javier Hergueta, Marmara Grubu Vakfı'nı İstanbul'da kabul etti.

Kosova Cumhurbaşkanı Vjosa Osmani Marmara Grubu Vakfını kabul etti

30 Ocak 2023 Pazartesi - Okunma : 806

26.Avrasya Ekonomi Zirvesi bilgilerdirme ziyaretleri çerçevesinde Kosova'da bulunan Marmara Grubu Vakfı'nın Dr.Akkan Suver, Cafer Okray ve Mustafa Ergin' den oluşan Heyeti'ni Kosova Cumhurbaşkanı Vjosa Osmani makamında kabul etti. Kabulde Dr Akkan Suver ve arkadaşları Cumhurbaşkanı'nı 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne davet ettiler

Marmara Grubu Vakfı Kosova Parlamentosunda

30 Ocak 2023 Pazartesi - Okunma : 798

Kosova ziyaretlerini sürdüren Marmara Grubu Vakfı Heyeti önceki Cumhurbaşkanı Fatmir Sejdiu'yu makamında ziyaret etti. Ziyarette önceki Kosovo Devlet Bakanı Mahir Yağcılar da hazır bulundu. Ziyaret sonrası Heyet Milletvekili Enis Kervan, Mimoza Kusari Lila ile de aynı ayrı görüşerek 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'ni anlattı

Marmara Grubu Vakfı Kosova da

30 Ocak 2023 Pazartesi - Okunma : 816

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray ile Mütevelli Heyet Üyesi Mustafa Ergin, 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Kosovo' ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerine Türkiye Cumhuriyet Priştina Büyükelçisi Çağrı Sakar'la başlayan Heyet Murat Hüdavendigar'ın Türbesini ziyaret etti ve Anı Defteri'ni imzaladı.

Dr. Akkan Suver Türkiye Turing Otomobil Kurumunda Konferans verdi

29 Ocak 2023 Pazar - Okunma : 748

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver Türkiye Turing Otomobil Kurumu'nda, kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde bir konferans verdi. Toplantı sonrasında Türkiye Turing Otomobil Kurumu Başkanı Dr Bülent Katkak, Dr. Akkan Suver'e Turing adına bir teşekkür plaketi sundu.

Tacikistan Ticaret Müsteşarı Marmara Grubu Vakfını ziyaret etti

28 Ocak 2023 Cumartesi - Okunma : 656

Tacikistan Devleti'nin Ankara Ticaret Müsteşarı Hokim İsmoilzod Marmara Grubu Vakfı'nı ziyaret ederek 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında Genel Başkan Dr. Akkan Suver'den bilgi aldı. Tacikistan'ın 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne Bakan düzeyinde katılacağını belirten Müsteşar Hokim İsmoilzod Zirve'de enerji ve su konusunu gündeme getireceklerini söyledi.