Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Özbekistan Kültür ve Medeniyet Bakanı Ozodbek Nazarbekov, İstanbul’daydı

11 Eylül 2020 Cuma - Okunma : 1994

Ünlü düşünce ve fikir adamlarımızdan Prof. Dr. Bekir Karlığa 'nın kaleme aldığı Biruni Kitabı'nın Özbekistan'da çekilen filminin Galası için İstanbul’a gelen Özbekistan Kültür ve Medeniyet Bakanı Ozodbek Nazarbekov şerefine Biruni Üniversitesi'nde Rektör Prof. Dr. Adnan Yüksel bir resmi kabul verdi. Dr. Akkan Suver ve Prof. Dr. Babahan Muhammed'in de katıldığı Gala’da Bakan Ozodbek Nazarbekov, Prof. Dr. Bekir Karlığa’ya teşekkür etti.

Marmara Vakfı Yusuf Çetin’i ziyaret etti

8 Eylül 2020 Salı - Okunma : 1507

Marmara Grubu Vakfı Heyeti, 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları ile ilgili olarak Türk Süryani Kadim Cemaati Ruhani Reisi Metropolit Filüksinos Yusuf Çetin’i makamında ziyaret etti. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar. Lale Aytanç Nalbant ve Sezgin Bilgiç’ten oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti ziyarette Metropolit Filüksinos Yusuf Çetin’e 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nin çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Selim Lika, Dr. Suver’i ziyaret etti

5 Eylül 2020 Cumartesi - Okunma : 1669

Montenegro (Karadağ) İstanbul Başkonsolosu Selim Lika Dr. Akkan Suver’i ziyaret ederek, 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Büyükelçi Michael B. Christides’i ziyaret

4 Eylül 2020 Cuma - Okunma : 1469

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü (BSEC) Genel Sekreteri Büyükelçi Michael B. Christides ile bir çalışma Yemeği'nde yan yana gelerek 23. Avrasya Ekonomi üzerine ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Sabina Klimek Marmara Vakfı’nı ziyaret etti

5 Eylül 2020 Cumartesi - Okunma : 1836

Polonya’nın İstanbul Konsolosu Sabina Klimek Marmara Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver’i makamında ziyaret etti. Ziyarette AB ve İnsan Hakları Platformu Başkanı Müjgan Suver’de hazır bulundu. Dr. Akkan Suver, Polonya’nın İstanbul Konsolosu Sabina Klimek’e Marmara Grubu Vakfı çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e ziyaret

4 Eylül 2020 Cuma - Okunma : 1308

Marmara Grubu Vakfı Heyeti, 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili olarak 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü makamında ziyaret etti. Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar ve Cafer Okray’dan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti ziyarette 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi’nin çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

İsmail Gülleye Ziyaret

3 Eylül 2020 Perşembe - Okunma : 1256

Marmara Grubu Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Başkan Yardımcısı Engin Köklüçınar, Yönetim Kurulu Üyesi Turan Sarıgülle ve Marmara Mütevelli Üyesi Murat Ali Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle'yi makamında ziyaret etti. Başkan Dr. Akkan Suver, Sayın İsmail Gülle ile 7-8 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerliye Ziyaret

2 Eylül 2020 Perşembe - Okunma : 2008

Marmara Grubu Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Çengel ile birlikte Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli'yi makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Dr. Akkan Suver, Av. Turan Hançerli'ye 7-8 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Azerbaycan Başkonsolosu’na ziyaret

2 Eylül 2020 Çarşamba - Okunma : 1876

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve İstanbul Milletvekili, Mütevelli Heyet Üyemiz Şamil Ayrım ile birlikte İstanbul Azerbaycan Başkonsolosluk görevine yeni atanan Nermine Mustafayeva’yi makamında ziyaret ederek, tebrik ettiler. Ziyarette Dr. Akkan Suver Başkonsolos Nermine Mustafayeva’ya 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda da bulundu.

İHKİB’İ ziyaret

28 Ağustos 2020 Cuma - Okunma : 1309

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Genel Sekreteri Cafer Okray, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Rıza Arslan ve Turan Sarıgül’den oluşan bir heyetle İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe’yi makamında ziyaret ederek, 7-8 Ekim 2020 günleri gerçekleşecek olan 23. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.