Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Gazi Koşusu 96. Yaşında

25 Haziran 2022 Cumartesi - Okunma : 574

Türkiye Jokey Kulübü tarafından 96 yıldır ülkemizde kesintisiz olarak tertiplenen Gazi Koşu'su Gazi Koşusu 96. Yaşında. Gazi Koşu'su münasebetiyle İstanbul Mandarin Otelinde büyük bir resepsiyon verildi.. 26 Haziran 2022 günü Veliefendi Hipodromunda gerçekleşecek Gazi Koşu'su öncesi verilen Resepsiyona Marmara Grubu Vakfı 'nı temsilen Dr Akkan Suver ve Müjgan Suver birlikte katıldılar.

Azerbaycanda Montenegro Fahri Konsolosuna ziyaret

23 Haziran 2022 Perşembe - Okunma : 566

Azerbaycanda Montenegro Fahri Konsolosuna ziyaretinde 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılımından dolayı Dr. Akkan Suver, Vugar Aliyev'e Marmara Grubu Vakfı'nın teşekkürlerini sundu. 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılımından dolayı Dr Akkan Suver, Vugar Aliyev'e Marmara Grubu Vakfı'nın teşekkürlerini sundu. Ziyarette Dr Akkan Suver'e Azerbaycanlı Akademik Prof. Dr. Halid Niyazov ile Gazeteci Emil Nasırlı da eşlik ettiler.

Azerbaycan Enerji Bakanı’na ziyaret

23 Haziran 2022 Perşembe - Okunma : 565

25.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında Azerbaycan Enerji Bakanı’na ziyaret. Dr Akkan Suver geride bırakılan günlerde gerçekleşen 25.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında, Zirveye katılamayan Enerji Bakanı Parviz Shahbazov'u bilgilendirdi. Gene Dr.Akkan Suver, gelecek yıl gerçekleşecek 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında Enerji Bakanı Parviz Shahbazov'la görüş alışverişinde de bulundu.

Anar Alakberovu ziyaret

23 Haziran 2022 Perşembe - Okunma : 585

25.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda Anar Alakberov'u ziyaret. Dr.Akkan Suver ilk ziyaretini Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in Yardımcılarından ve Haydar Aliyev Vakfı Başkanı Anar Alakberov'a yaptı. Ziyareti sırasında Dr.Akkan Suver 7,8,9 Haziran 2022 günleri Istanbul'da gerçekleşen 25.Avrasya Ekonomi Zirvesi'ni anlattı ve gelecek yıl gerçekleşecek 26.Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette Azerbaycan Milletvekili ve Haydar Aliyev Vakfı Uluslararası Ilişkiler Departmanı Başkanı Soltan Mammadov da hazır bulundu.

8.Uluslararası Yoga Günü Kutlandı

21 Haziran 2022 Salı - Okunma : 548

Hindistan İstanbul Başkonsolosu Sudhi Choudry tarafından bu yıl sekizincisi tertiplenen Uluslararası Yoga Günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı. Gençlerin büyük rağbet gösterdiği Yoga Günü'nde Marmara Grubu Vakfı adına Dr.Akkan Suver de Nimet Ulubay ile birlikte hazır bulundu.

Demireli Ebediyete Uğurlayalı 7 yıl oldu.

17 Haziran 2022 Cuma - Okunma : 600

Türkiye Cumhuriyet’inin 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i bundan yedi yıl önce kaybetmiştik. Süleyman Demirel 'in ebediyete intikalinin 7.yılında Dr. Akkan Suver bir basın açıklaması yaptı.

Şuşa Beyannamesinin yıldönümü

16 Haziran 2022 Perşembe - Okunma : 576

Azerbaycan 'ın Vatan Savaşı sonrası, Kars Anlaşmasının 100.yılında Türkiye ile Azerbaycan arasında imzalanan Şuşa Anlaşması' nın Birinci yıldönümünde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver Azerbaycan basınına bir demeç verdi.

Mustafa Gültepe TİM Başkanı seçildi

13 Haziran 2022 Pazartesi - Okunma : 598

Yıllardır başarıyla İHKİB Başkanlığını yapan Mustafa Gültepe TİM Başkanı seçildi.

Levant Enstitüsü Marmara Grubu Vakfı ile İyi Niyet Anlaşması İmzaladı

10 Haziran 2022 Cuma - Okunma : 421

25.Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları sırasında Levant Enstitüsü Marmara Grubu Vakfı ile İyi Niyet Anlaşması İmzaladı

Özbekistan Kamu Vakfı ile Marmara Grubu Vakfı İyi Niyet Anlaşması İmzaladı

10 Haziran 2022 Cuma - Okunma : 437

25.Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları sırasında Özbekistan Cumhuriyeti İstihdam ve Çalışma İlişkileri Bayındırlık Vakfı ile Marmara Grubu Vakfı İyi Niyet Anlaşması İmzaladı