Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Dr.Akkan Suver, katolik aleminin Diriliş Bayramını kutladı.

17 Nisan 2022 Pazar - Okunma : 747

Katolik dünyasının Paskalya (Diriliş Bayramı) Bayramı münasebetiyle Süryani Katolik Patrik Vekili Korepsikopos Monsenyör Orhan Çanlı'nın makamında gerçekleşen tebrik töreninde tertiplenen tebrik töreninde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver de hazır bulundu.

Avcılar Belediye Başkanı Marmara Grubu Vakfını ziyaret etti

14 Nisan 2022 Perşembe - Okunma : 639

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Marmara Grubu Vakfı' na bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

İsrail Konsolosu Marmara Grubu Vakfı nı ziyaret etti.

14 Nisan 2022 Perşembe - Okunma : 725

İstanbul İsrail Konsolosu Ehud M. Eitam Marmara Grubu Vakfı' nı ziyaret etti.

Türk-Özbek Sivil Düşünce Kurultayı Gerçekleşti

13 Nisan 2022 Çarşamba - Okunma : 753

Türkiye Cumhurbaşkanı’nın Özbekistan’a yaptığı resmi ziyaret sonrası yeni evreler ve çok yönlü ilişkiler üzerine Türkiye’den ANKASAM ve Özbekistan’dan DSC tarafından tertiplenen toplantı Prof. Dr. Mehmet Seyfettin Erol ve Eldor Tulyakov’un konuşmalarıyla başladı.

Maria Elena P. Algabre'nin ziyareti

12 Nisan 2022 Salı - Okunma : 728

Filipinler Ankara Büyükelçisi Maria Elena P. Algabre beraberinde Filipinler İstanbul Başkonsolosu Arvin de Leon olduğu halde Marmara Grubu Vakfı 'nı ziyaret etti.

Sinisa Mihailovice Ziyaret

11 Nisan 2022 Pazartesi - Okunma : 662

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Nisbet Aşkın Bosna Hersek İstanbul Başkonsolosu Sinisa Mihailovic'e bir çalışma ziyareti gerçekleştirdiler.

Nermine Mustafayeva ya ziyaret

7 Nisan 2022 Perşembe - Okunma : 720

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 25.Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde İstanbul Azerbaycan Başkonsolosu Nermine Mustafayeva' ya bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

25. Avrasya Ekonomi Zirveleri Kupası Koşusu yapıldı

7 Nisan 2022 Perşembe - Okunma : 749

Türkiye Jokey Kulübü tarafından 14 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirilmekte olan Avrasya Ekonomi Zirveleri Kupası Koşusu Veliefendi Hipodromunda yapıldı.

Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalıya teşekkür

7 Nisan 2022 Perşembe - Okunma : 739

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ile Genel Sekreter Cafer Okray, İcra Konseyi Üyesi Bilal Bilici Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı'ya bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Olivier Gauvin e ziyaret

4 Nisan 2022 Pazartesi - Okunma : 764

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Fransa' nın İstanbul Başkonsolosu Olivier Gauvin 'e bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.