Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Andrey Buravov'a Ziyaret

16 Şubat 2022 Çarşamba - Okunma : 834

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Genel Sekreteri Cafer Okray Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Andrey Buravov'a bir çalışma ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Dr. Akkan Suver ve Cafer Okray 7, 8, 9 Haziran 2022 günleri Istanbul'da gerçekleşecek 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde bilgi sunumunda bulundular.

Eduard Kukan vefat etti

14 Şubat 2022 Pazartesi - Okunma : 813

Slovakya Dışişleri Bakanlarından (1998-2006) Eduard Kukan vefat etti. Dışişleri Bakanlığı sırasında 2004 yılında Türkiye'yi de ziyaret eden Eduard Kukan'ın Avrupa Birliği Parlamentosu'nda Slovakya Milletvekili (2009-2019) olarak görev yaparken Türk medyası ile de yakın ilişkileri olmuştu. Marmara Grubu Vakfı olarak Eduart Kukan'ın aziz hatırası önünde saygı ile eğiliyoruz.

Kadir Topbaş'ı andık

13 Aralık 2022 Pazar - Okunma : 920

İstanbul'un önceki Belediye Başkanı Kadir Topbaş vefatının 1. yılında İstanbul’da tertiplenen çeşitli törenlerle anıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından da sosyal medyada paylaşılan bir video mesajıyla anılan Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Marmara Grubu Vakfı ile güzel bir ilişki içindeydi. Kadir Topbaş'ı bizler de minnet ve şükranla anıyoruz.

İran'ın Milli Günü Kutlandı

11 Şubat 2022 Cuma - Okunma : 861

İran islam Cumhuriyeti istanbul Başkonsolosu Javad Maboudi Far'ın İran İslam Devrimi'nin 43. yıl dönümü dolayısıyla düzenlediği resepsiyon İstanbul'da gerçekleşti. Etkinlikte Marmara Grubu Vakfı'nı temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Tabanca ve Mütevelli Heyet Üyesi Mahmut Saklı hazır bulundu.

WOW OTELDE 25. AVRASYA EKONOMİ ZİRVESİ ÇALIŞMASI

10 Şubat 2022 Perşembe - Okunma : 937

Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde etkinliğin gerçekleşeceği WOW Oteli'nde Zirve ile bir çalışma gerçekleşti. Çalışmada Marmara Grubu Vakfı'ndan Dr. Akkan Suver, Engin Köklüçınar, Yüksel Çengel, Şeyma Kabak ve Hasan Yediyıldız hazır bulunurken WOW Oteli'nden de Genel Koordinatör Ziya Cihan, Genel Müdür Zeynep Peker, Rıdvan Öztekin ve Melis Yalçın çalışmada yer aldı. Çalışmada toplantının fiziki çerçevesi ortaya çıktı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık'a Ziyaret

10 Şubat 2022 Perşembe - Okunma : 851

25.Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım çalışmaları çerçevesinde Dr. Akkan Suver, Yüksel Çengel, Engin Köklüçınar ve Av. Belgin Tanrıverdi'den oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Lazăr Comănescu'ya Ziyaret

9 Şubat 2022 Çarşamba - Okunma : 840

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreteri Büyükelçi Lazăr Comănescu'yu makamında ziyaret eden Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, ziyarette 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgi sunumunda bulundu.

Sezgin Bilgiç Üsküp'te

7 Şubat 2022 Pazartesi - Okunma : 837

Makedonya'da bulunan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Bilgiç, ziyaretleri sırasında Makedonya önceki Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov'u makamında ziyaret etti. Ziyarette Makedonya İstanbul önceki Başkonsolosu Zerrin Abaz da hazır bulundu.

Cumhurbaşkanımıza geçmiş olsun

5 Şubat 2022 Cumartesi - Okunma : 812

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver; Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan'ın Covid 19'dan rahatsız olmaları üzerine şifa ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Salahedden Alkasah'a Ziyaret

3 Şubat 2022 Perşembe - Okunma : 841

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Libya İstanbul Başkonsolosu Salahedden Alkasah'ı ziyaret etti. Dr. Akkan Suver görüşmede Libya'nın 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi'ne katılımına verilen önemi de gündeme getirdi.