Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Dr. Akkan Suver KEİPA 58. Genel Kurulu’nda Konuştu

22 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 738

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Parlamentolar Asemblesi’nde bir konuşma yapan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, üye ülkelerin 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet etti.

Lucian-Petrişor Cringasu’ya Ziyaret

22 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 1078

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, Romanya’nın İstanbul Başkonsolosu Lucian-Petrişor Cringasu’ya bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Mucibur Rahman İstanbul’da Film Resepsiyonu ile anıldı

18 Kasım 2021 Perşembe - Okunma : 770

Bangladeş Devleti'nin Kurucusu Mucibur Rahman İstanbul’da doğumunun 100. yılında anıldı.

Ali Polat’a Ziyaret

17 Kasım 2021 Çarşamba - Okunma : 822

Yaşayan Düşünürlerimizden Ali Polat’a Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Engin Köklüçınar bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Şamil Ayrım’a Fahri Profesör Diploması Verildi

17 Kasım 2021 Çarşamba - Okunma : 751

Azerbaycan Kooperasiya Üniversitesi, İstanbul Milletvekili ve Marmara Grubu Vakfı Avrasya Ekonomi Zirveleri Genel Koordinatörü Şamil Ayrım’a Bakü’de düzenlenen bir törenle Fahri Profesörlük Diploması verdi.

Patrik Vekili Yusuf Çetin’e ziyaret

16 Kasım 2021 Salı - Okunma : 781

Marmara Grubu Vakfı, Süryani Ortodoks Patrik Vekili Yusuf Çetin'e, 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde bir bilgilendirme ziyareti gerçekleştirdi.

Bosna Hersek Şarapları İstanbul’da tanıtıldı

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 713

Bosna Hersek Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Vekili Vjekoslav Vukovic İstanbul'da Conrad Hilton Oteli'nde bir Resepsiyon düzenleyerek Bosna Hersek şaraplarını ve peynirlerini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Temsilcileri ve İstanbul Bosna Hersek Başkonsolosu Sinisa Mihailovic ile birlikte tanıttı.

Montenegro Başkonsolosu Branislav Karadzic'e Ziyaret

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 802

Montenegro (Karadağ) İstanbul Başkonsolosu Brenislav Karadzic'e Marmara Grubu Vakfı bir çalışma ziyaretinde bulundu.

Veronica Lombardini'ye Ziyaret

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 877

Slovakya'nın İstanbul Başkonsolosu Veronica Lombardini'ye, Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Azerbaycan Müzik Akşamı

14 Kasım 2021 Pazar - Okunma : 860

Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Nermine Mustafayeva ile Uluslararası Türk Kültürü ve Miras Vakfı Başkanı Günay Efendiyeva tarafından Azerbaycan'ın Büyük Zaferi’nin Yıldönümüne ve Nizami Gencevi'nin 880. Doğum Gününe adanmış Müzik Akşamı büyük bir katılımla gerçekleşti.