Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Azerbaycan Müzik Akşamı

14 Kasım 2021 Pazar - Okunma : 783

Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Nermine Mustafayeva ile Uluslararası Türk Kültürü ve Miras Vakfı Başkanı Günay Efendiyeva tarafından Azerbaycan'ın Büyük Zaferi’nin Yıldönümüne ve Nizami Gencevi'nin 880. Doğum Gününe adanmış Müzik Akşamı büyük bir katılımla gerçekleşti.

KKTC’nin 38. Kuruluş Yıldönümü Film Resepsiyonu’yla kutlandı

14 Kasım 2021 Pazar - Okunma : 655

Kuzey Kıbrıs Türk Devleti İstanbul Başkonsolosu Seniha Birand Çınar tarafından Kıbrıs Cumhuriyeti’nin kuruluşu münasebetiyle tertiplenen Film Resepsiyonu’nda "Sensiz Yaşayamam" adlı Kıbrıs temalı bir film gösterildi.

Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali yapıldı

12 Kasım 2021 Cuma - Okunma : 672

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tertiplenen Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali Ödül Töreni'ne Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Mahmut Saklı katıldılar.

Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici Günseli Katoya misafir oldu

11 Kasım 2021 Perşembe - Okunma : 699

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Bilal Bilici, Günseli Kato'nun TRT 2 Kanalındaki programına konuk oldular.

Atatürk aramızdan ayrılalı 83 yıl oldu

10 Kasım 2021 Çarşamba - Okunma : 842

Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu Büyük Atatürk'ü ebediyete yolcu edeli 83 yıl oldu.

Balkanların Akil İnsanları Bir Araya Geldiler

9 Kasım 2021 Salı - Okunma : 585

Rumeli Tek Televizyonu sahibi Atilla Baykal'ın davetiyle aralarında Bursa önceki Belediye Başkanı Recep Altepe'nin, önceki AB Bakan Yardımcısı Dr. Alaaddin Büyükkaya'nın, Prof. Dr. Adem Fazlıoğlu'nun, İşinsanı Melek Aras'ın, Avukat Burhanettin Hakgüder'in, Süheyl Çobanoğlu'nun, Yıldırım Ağanoğlu'nun olduğu 14 şahsiyet bir araya gelerek bir platform oluşturmanın önemi üzerinde durdular.

Dr. Akkan Suver Birleşmiş Milletler’de gençlerle sohbet etti

8 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 677

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver, Birleşmiş Milletler bünyesinde bulunan genç öğrencilerle vicdan ve sevgi üzerine Zoom aracılığıyla sohbet etti.

Azerbaycan Zafer Bayramı Ankara’da ve İstanbul’da Büyük Törenlerlerle kutlandı

8 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 793

Ankara ve İstanbul’da Azerbaycan Zafer Bayramı tertiplenen büyük Resepsiyonlarla kutlandı.

Çiğdem Aydın’ı Kaybettik

7 Kasım 2021 Pazar - Okunma : 765

Türk kadın hareketi öncülerinden Marmara Grubu Vakfı'nın çalışmalarına gönül vermiş önemli şahsiyetlerden biri olan Çiğdem Aydın'ı kaybettik.

Kırgızistan Büyükelçisi Kubanychbek Omuraliev Dr. Akkan Suver’i kabul etti

5 Kasım 2021 Cuma - Okunma : 524

Ankara'daki Büyükelçi ziyaretleri çerçevesinde Kırgızistan Ankara Büyükelçisi Kubanychbek Omuraliev’i makamında ziyaret eden Dr. Akkan Suver 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sunumunda bulundu.