Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Tacikistan İstanbul Başkonsolosu Murod Saidzoda'ya Ziyaret

1 Aralık 2021 Çarşamba - Okunma : 800

Marmara Grubu Vakfı'nın 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bilgilendirme ve çalışma ziyaretleri devam ediyor.

Kuzey Makedonya Başkonsolosu Aktan Ago'ya Ziyaret

1 Aralık 2021 Çarşamba - Okunma : 799

25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Dr. Akkan Suver Kuzey Makedonya Başkonsolosu Aktan Ago'ya bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ersin Tatar Marmara Grubu Vakfı'ndaydı

30 Kasım 2021 Salı - Okunma : 1032

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, İstanbul’da Marmara Grubu Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı 36. Dönem 1. Oturum etkinliğine Misafir-Konuşmacı olarak katıldı.

Balkan Şehirleri Belediye Başkanları İstanbul'da Toplandı

29 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 875

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından tertiplenen Birinci Balkan Şehirleri Zirvesi Balkan ülkelerinin Belediye Başkanları'nın katılımıyla yapıldı.

Arnavutluk İstanbul Başkonsolosu Blerta Kadzadej Resepsiyon verdi

27 Kasım 2021 Cumartesi - Okunma : 852

Arnavutluk İstanbul Başkonsolosu Blerta Kadzadej Arnavutluk Milli Günü münasebetiyle bir Resepsiyon verdi.

2. Ulusal AB Sivil Toplum Danışma Toplantısı Yapıldı

26 Kasım 2021 Cuma - Okunma : 773

T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından tertiplenen 2. Ulusal Sivil Toplum Danışma Toplantısı Ankara’da gerçekleşti. Toplantıya Marmara Grubu Vakfı adına Müjgan Suver ve Nimet Ulubay katıldı.

Jiri Cistecky'e Ziyaret

26 Kasım 2021 Cuma - Okunma : 828

Çek Cumhuriyet İstanbul Başkonsolosu Jiri Cistecky'e bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver, 7-8-9 Haziran 2021 günleri İstanbul'da tertiplenecek 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi ile ilgili bir bilgi sunumunda bulundu.

Myratgeldi Seyitmammedov'a ziyaret

25 Kasım 2021 Perşembe - Okunma : 465

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Mahmut Saklı, Türkmenistan İstanbul Başkonsolosu Myratgeldi Seyitmammedov'a bir çalışma ziyaretinde bulundular.

Ekrem İmamoğlu'na Ziyaret

24 Kasım 2021 Çarşamba - Okunma : 796

7, 8, 9 Haziran 2022 günleri gerçekleşecek 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Başkan Vekili Yüksel Çengel ve Mütevelli Heyet Üyesi Av. Turan Hançerli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Seniha Birand Çınar'a Ziyaret

23 Kasım 2021 Salı - Okunma : 758

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Seniha Birand Çınar'a bir nezaket ziyareti yapan Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Mahmut Saklı, gelecek hafta gerçekleşecek ve KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar'ın misafir konuşmacı olarak şereflendirecekleri Marmara Grubu Vakfı Kasım Ayı toplantısı hakkında görüş alışverişinde bulundular.