Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Ali Polat’a Ziyaret

17 Kasım 2021 Çarşamba - Okunma : 857

Yaşayan Düşünürlerimizden Ali Polat’a Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Engin Köklüçınar bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Şamil Ayrım’a Fahri Profesör Diploması Verildi

17 Kasım 2021 Çarşamba - Okunma : 782

Azerbaycan Kooperasiya Üniversitesi, İstanbul Milletvekili ve Marmara Grubu Vakfı Avrasya Ekonomi Zirveleri Genel Koordinatörü Şamil Ayrım’a Bakü’de düzenlenen bir törenle Fahri Profesörlük Diploması verdi.

Patrik Vekili Yusuf Çetin’e ziyaret

16 Kasım 2021 Salı - Okunma : 808

Marmara Grubu Vakfı, Süryani Ortodoks Patrik Vekili Yusuf Çetin'e, 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde bir bilgilendirme ziyareti gerçekleştirdi.

Bosna Hersek Şarapları İstanbul’da tanıtıldı

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 747

Bosna Hersek Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Vekili Vjekoslav Vukovic İstanbul'da Conrad Hilton Oteli'nde bir Resepsiyon düzenleyerek Bosna Hersek şaraplarını ve peynirlerini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Temsilcileri ve İstanbul Bosna Hersek Başkonsolosu Sinisa Mihailovic ile birlikte tanıttı.

Montenegro Başkonsolosu Branislav Karadzic'e Ziyaret

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 827

Montenegro (Karadağ) İstanbul Başkonsolosu Brenislav Karadzic'e Marmara Grubu Vakfı bir çalışma ziyaretinde bulundu.

Veronica Lombardini'ye Ziyaret

15 Kasım 2021 Pazartesi - Okunma : 908

Slovakya'nın İstanbul Başkonsolosu Veronica Lombardini'ye, Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Azerbaycan Müzik Akşamı

14 Kasım 2021 Pazar - Okunma : 889

Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Nermine Mustafayeva ile Uluslararası Türk Kültürü ve Miras Vakfı Başkanı Günay Efendiyeva tarafından Azerbaycan'ın Büyük Zaferi’nin Yıldönümüne ve Nizami Gencevi'nin 880. Doğum Gününe adanmış Müzik Akşamı büyük bir katılımla gerçekleşti.

KKTC’nin 38. Kuruluş Yıldönümü Film Resepsiyonu’yla kutlandı

14 Kasım 2021 Pazar - Okunma : 762

Kuzey Kıbrıs Türk Devleti İstanbul Başkonsolosu Seniha Birand Çınar tarafından Kıbrıs Cumhuriyeti’nin kuruluşu münasebetiyle tertiplenen Film Resepsiyonu’nda "Sensiz Yaşayamam" adlı Kıbrıs temalı bir film gösterildi.

Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali yapıldı

12 Kasım 2021 Cuma - Okunma : 775

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tertiplenen Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali Ödül Töreni'ne Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Mahmut Saklı katıldılar.

Dr. Akkan Suver ve Bilal Bilici Günseli Katoya misafir oldu

11 Kasım 2021 Perşembe - Okunma : 802

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Marmara Grubu Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi Bilal Bilici, Günseli Kato'nun TRT 2 Kanalındaki programına konuk oldular.