Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Gülçin Güngören Genç Liderler İçin Liderlik Sertifikası aldı

11 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 599

Marmara Grubu Vakfı Genç Kuşak Mütevelli Heyet Üyesi Gülçin Güngören, merkezi Almanya'da bulunan Friedrich Naumann Vakfı tarafından tertiplenen "Genç Liderler için Liderlik" derslerini başarıyla tamamlamış ve Diploması'nı almış bulunmaktadır.

Polonya Başkonsolosu Witold Lesniak Noel Konseri düzenledi

11 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 628

Yaklaşan yeni yıl münasebetiyle Polonya'nın İstanbul Başkonsolosu Witold Lesniak tarafından Saint Antoine Kilisesi'nde Noel Konseri düzenledi.

Aleksa Becic İstanbul'daydı

11 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 670

Karadağ Meclis Başkanı Aleksa Becic İstanbul ziyareti sırasında Karadağ’ın fahri konsolosları ile bir araya geldi.

Özbekistan Kalkınma Bakanı Ibrokhim Abdurakhmonov Marmara Grubu Vakfını Ziyaret Etti

11 Aralık 2021 Cumartesi - Okunma : 618

Özbekistan Kalkınma Bakanı Ibrokhim Abdurakhmonov ve heyeti, Marmara Grubu Vakfı Genel Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Özbekistan İstanbul Başkonsolosu Amirsaid Agzamkhodjaev, Marmara Grubu Vakfı Genel Sekreteri Cafer Okray ve Marmara Grubu Vakfı mütevelli heyet üyesi Bilal Bilici'nin hazır bulunduğu ziyarette Dr. Akkan Suver Özbekistan Kalkınma Bakanı Ibrokhim Abdurakhmonov’u 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne davet etti.

Vassil Valchev'e Ziyaret

10 Aralık 2021 Cuma - Okunma : 642

Marmara Grubu Vakfı Başkanı Dr. Akkan Suver, Bulgaristan İstanbul Başkonsolosu Vasil Valchev'e bir çalışma ziyaretinde bulundu.

Mehdi Errami'ye Ziyaret

9 Aralık 2021 Perşembe - Okunma : 709

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr. Akkan Suver ve Mütevelli Heyet Üyesi Mahmut Saklı, 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Fas Başkonsolosu Mehdi Errami'ye bir bilgilendirme ziyareti gerçekleştirdi.

WINPEACE Türkiye Buluşması Gerçekleşti.

9 Aralık 2021 Perşembe - Okunma : 659

WINPEACE - Türkiye ( Türk Yunan Kadınları Barış Grubu) Yıllık İş Yemeği buluşması yapıldı. Aralarında farklı Sivil Toplum Kuruluşlarının ve Medya Temsilcilerinin bulunduğu üyeler pandemi süresinde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi sunumunda bulundular.

Aleksei Shved'e Ziyaret

8 Aralık 2021 Çarşamba - Okunma : 652

Marmara Grubu Vakfı Genel Başkanı Dr Akkan Suver 25. Avrasya Ekonomi Zirvesi tanıtım ziyaretleri çerçevesinde Belarus İstanbul Başkonsolosu Aleksei Shved'e makamında ziyaret ederek bilgi sunumunda bulundu.

Fenerbahçe ve Galatasaray Kadın Futbol Takımları Dostluk Maçı Yaptı

7 Aralık 2021 Salı - Okunma : 661

Kadına şiddete karşı farkındalık yaratmak amacıyla Galatasaray ve Fenerbahçe Kadın Futbol takımları Ali Sami Yen stadında karşı karşıya geldiler.

Bangladeş-Türkiye İlişkileri İstanbul Üniversitesi’nde Konuşuldu

6 Aralık 2021 Pazartesi - Okunma : 660

Bangladeş'in Bağımsızlığı ve Bangladeş Ulusunun Kurucusu Mucibur Rahman’ın doğumunun yüzüncü yılı münasebetiyle “Bangladeş ve Türkiye Arasındaki Sosyal, Kültürel, Ekonomik ve Tarihsel İlişkiler” konulu Fotoğraf Sergisi ve Konferans İstanbul Üniversitesi’nde yapılan bir tören ile gerçekleştirildi.