Haberler

Marmara Grubu Vakfından Son Haberler


Marmara Grubu Vakfı Astana Ekonomi Forumu Başkanı Murat Karimsakov ile görüştü

26 Şubat 2013 Salı - Okunma : 4753

Marmara Grubu Vakfı’ndan Numan Bayrak Kazakistan Astana'da Avrasya Bölgesinin en büyük katılımı olan Forumlarından biri olan Astana Ekonomi Forumu Yürütme Kurulu Başkanı Sayın Murat Karimsakov ile görüştü.

Marmara Grubu Vakfı Kazakistan Cumhuriyeti Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanı Azat T. Peruashev ile görüştü

26 Şubat 2013 Salı - Okunma : 5541

Marmara Grubu Vakfı’ndan Numan Bayrak Kazakistan Cumhuriyeti Parlementosu Milletvekili, Kazakistan Demokratik Ak Zhol Partisi Genel Başkanı ve Kazakistan Cumhuriyeti Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanı Azat T. Peruashev ile görüştü.

Marmara Grubu Vakfı Türkiye Cumhuriyeti Astana Büyükelçisi Ömer Burhan Tüzel’i ziyaret etti

25 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 6036

Dr. Akkan Suver, Dr. Haluk Özsarı ve Numan Bayrak’tan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti Türkiye Cumhuriyeti Astana Büyükelçisi Ömer Burhan Tüzel’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Kazakistan Sağlık Bakanı ile görüştü

25 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 5176

16. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Kazakistan’a bir ziyaret gerçekleştiren Dr. Akkan Suver başkanlığındaki Marmara Grubu Vakfı heyeti, Kazakistan Sağlık Bakanı Salidat Kairbekova ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Kazakistan Ekonomi ve Bütçe Bakanlığı’nı ziyaret etti

25 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 4701

Dr. Akkan Suver, Dr. Haluk Özsarı ve Numan Bayrak’tan oluşan Marmara Grubu Vakfı heyeti 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Kazakistan Ekonomi ve Bütçe Bakanlığı’nı ziyaret etti ve Uluslararası Ekonomi Entegrasyon Genel Müdürü Sayın Yernar Bakenov ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Marmara Grubu Vakfı Büyük bir dostunu kaybetti

23 Şubat 2013 Cumartesi - Okunma : 2266

Marmara Grubu Vakfı Büyük bir dostunu kaybetti

Arnavutluk Meclis Başkanı Jozefina Topalli Türkiye’ye yaptığı 2 günlük ziyaret sırasında Marmara Grubu Vakfı Yönetimi ile yan yana geldi

18 Şubat 2013 Pazartesi - Okunma : 4885

Müjgan Suver ve İbrahim Aksoy tarafından ağırlanan Topalli, 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi’ne katılacağını da belirtti.

Dr. Akkan Suver Arnavutluk Başkonsolosu Ermal Muca’yı ziyaret etti

15 Şubat 2013 Cuma - Okunma : 8074

16. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları kapsamında Arnavutluk İstanbul Başkonsolosluğuna bir ziyaret gerçekleştiren Dr. Akkan Suver, burada Başkonsolos Ermal Muca ve Konsolos Sadije Xheko ile 16. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Dr. Akkan Suver’e Balkanlar Barış Ödülü verildi

14 Şubat 2013 Perşembe - Okunma : 5515

Merkezi Makedonya’da bulunan Balkan Barış Kulübü; Marmara Grubu Vakfı’na ve Başkan Dr. Akkan Suver’e, Balkanlarda ve Dünya’da kurduğu kardeşlik ve dostluk köprülerinden dolayı Balkan Barış Ödülü verdi.

Kazakistan Ankara Büyükelçisi Zhanseit Tuimebayev Marmara Grubu Vakfı Heyetini Kabul Etti

13 Şubat 2013 Çarşamba - Okunma : 6475

16. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde Dr. Akkan Suver, Şamil Ayrım, Cengiz Güldamlası ve Cahit Karakullukçu’dan oluşan Marmara Grubu Vakfı Heyeti Kazakistan’ın Ankara Büyükelçisi Zhanseit Tuimebayev’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.